Kamil Durczok - była partnerka zdradziła kulisy związku Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 04.09.2017 Premiera filmu Na Uklady Nie Ma Rady n/z: KAMIL DURCZOK PARTNERKA MILA JULIA OLES

Julia Oleś zdradziła bolesne kulisy związku z Durczokiem. „Przeżyłam ogrom cierpienia, upokorzeń i łez”

27 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Julia Oleś i Kamil Durczok rozstali się dwa lata temu. Teraz młoda blogerka zdecydowała się opowiedzieć o trudnym związku z dziennikarzem. Nie ukrywała, że gdy była jego partnerką, spotkało ją wiele upokorzeń. Po rozstaniu zdecydowała się wydać książkę, którą zadedykowała kobietom nieumiejącym uwolnić się z toksycznych relacji.

Związek Julii Oleś i Kamila Durczoka nigdy nie należał do spokojnych. Para spotykała się w latach 2017-2019 i przez ten czas zdążyła kilkukrotnie rozstać się w burzliwych okolicznościach. Ostatecznie relacja blogerki z dziennikarzem zakończyła się w kwietniu 2019 roku.

Julia Oleś o szczegółach burzliwego związku z Kamilem Durczokiem

Bezpośrednio po rozstaniu z Kamilem Durczokiem blogerka, którą internauci znają jako Fabjulus, nie dzieliła się szczegółowymi informacjami dotyczącymi jej relacji z dziennikarzem. W rozmowie z „Faktem” znajomy pary stwierdził jednak, że kryzys między nimi był mocno związany z problemami zawodowymi Durczoka.

- Kiedy jego portal zaczął przynosić straty i chylić się ku upadkowi, Kamil był bardzo zestresowany. Przestał dogadywać się z Julią, nie potrafił w domu mówić o niczym innym niż o pracy. Problemy zawodowe przenosił na ich związek. W końcu Julia od niego uciekła – mówił informator tabloidu.

W końcu sama Julia postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i odniosła się relacji z dziennikarzem. Zrobiła to przy okazji wydawania swojej autorskiej książki. „Każdego szkoda” trafiła do sprzedaży w lipcu 2020 roku. Niecierpliwi czytelnicy zastanawiali się, czy znajdą w niej fragmenty dotyczące Kamila Durczoka.

Gwiazdy w ostrych słowach o uzasadnieniu wyroku TK. „Dziś polskie kobiety zostały pozbawione podstawowych praw człowieka”Gwiazdy w ostrych słowach o uzasadnieniu wyroku TK. „Dziś polskie kobiety zostały pozbawione podstawowych praw człowieka”Czytaj dalej

- Książka powstała rok temu, ale dopiero teraz odważyłam się ją wydać. Wcześniej atmosfera medialna była zbyt napięta i nie miałam siły się z nią mierzyć. Inspiracją były dla mnie moje przyjaciółki i historie, które wspólnie przeżyłyśmy na przestrzeni ostatnich lat. "Każdego szkoda" to pean na cześć damskiej przyjaźni. I opowieść o tym, że przyjaciele czasem ratują nam życie – mówiła Oleś.

„Każdego szkoda” to historia młodej projektantki, która żyje u boku agresywnego mężczyzny. Partner bohaterki nie stroni też od alkoholu i innych używek. Oleś postanowiła zadedykować książkę wszystkim kobietom, które znajdują się w podobnej sytuacji.

- Chciałabym, żeby ta historia była źródłem siły dla każdego, komu się wydaje, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Zwłaszcza kobietom, które tkwią w toksycznych związkach i nie mają siły się z nich uwolnić – dodała.

Inspirację do napisania książki Julia Oleś brała między innymi z własnych doświadczeń. W rozmowie dla „Na żywo” przyznała, że jej związek z Kamilem Durczokiem śmiało można było nazwać toksycznym. Jak twierdzi, przy dziennikarzu spotkało ją wiele upokorzeń.

- Przeżyłam ogrom cierpienia, upokorzeń i łez. Nie mogę uwierzyć, że to się zdarzyło. Byłam współuzależniona. (…) Niezmiennie życzę mu szczęścia i spokoju ducha – zdradziła.

Dziś Julia Oleś i Kamil Durczok nie utrzymują ze sobą kontaktu. Blogerka żyje w nowym związku, w którym – jak twierdzi – jest szczęśliwa i bezpieczna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł