Chłopaki do wzięcia - Karina o depresji Żródło: Facebook.com/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Karina z „Chłopaków do wzięcia” cierpiała na depresję

24 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Karina z „Chłopaków do wzięcia” otworzyła się na temat choroby. Wyznała, że przed laty cierpiała na depresję. Internauci okazali jej mnóstwo wsparcia i zrozumienia. „Jesteś silną kobietą” – pisali pod zdjęciem w social mediach.

  • Karina Koch zyskała rozpoznawalność dzięki „Chłopakom do wzięcia”
  • Kobieta występuje w programie w towarzystwie brata o imieniu Stefan
  • Rodzeństwo prowadzi wspólne konto na Facebooku, które obserwuje 10 tys. internautów
  • Z minioną niedzielę Karina opublikowała zdjęcie z okresu, kiedy cierpiała na depresję

Karina i Stefan to jedni z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów „Chłopaków do wzięcia”. Rodzeństwo cieszy się sporym gronem sympatyków. Jeszcze w styczniu ich profil na Facebooku obserwowało prawie siedem tysięcy użytkowników. Dziś liczba ta jest znacznie większa.

Karina z „Chłopaków do wzięcia” szczerze o depresji

„Chłopaki do wzięcia” goszczą na małym ekranie od 2012 roku. Na przestrzeni lat widzowie poznali między innymi Bandziorka, pana Stasia i jego syna Andrzeja oraz braci bliźniaków – Alexa i Adama. W serialu występują także Karina i Stefan.

Rodzeństwo Koch cieszy się coraz większą popularnością. Na Facebooku, gdzie Stefan i jego siostra regularnie dzielą się ciekawostkami z życia prywatnego, obserwuje ich już dziesięć tysięcy internautów. To właśnie im Karina zwierzyła się niedawno z problemu z przeszłości.

Okazuje się, że siostra Stefana przeszła niełatwą drogę. Moment, w którym jako młoda dziewczyna miała dopiero co wkraczać w dorosłość, zbiegł się w czasie z poważną chorobą. Karina przez wiele lat zmagała się bowiem z depresją.

Dominik Abus z „Gogglebox” pokazał zdjęcie z ukochaną. Fani: „piękna kobieta”Dominik Abus z „Gogglebox” pokazał zdjęcie z ukochaną. Fani: „piękna kobieta”Czytaj dalej

- Tak wyglądałam, jak kończyłam gimnazjum, miałam długie włosy i straszne wory pod oczami, ponieważ cierpiałam na depresję. Wiele lat byłam nieszczęśliwa, dopiero gdy skończyłam 24 lata, to zaczęłam radzić sobie z tym i układać sobie życie, by być szczęśliwa - wyznała na Facebooku.

Szczere wyznanie Kariny ujęło internautów. Pod zdjęciem sprzed lat, które kobieta zamieściła na profilu, szybko pojawiły się słowa wsparcia i zrozumienia. Fani rodzeństwa z „Chłopaków do wzięcia” są pewni, że Karina jest dziś o wiele silniejsza.

  • Jesteś silną kobietą i tak trzymaj
  • Jak na osobę po depresji jesteś niezwykle silnie zbudowana psychicznie. Brawo
  • Piękna Karinka i wtedy i teraz – czytamy w komentarzach.

Tak wyglądałam jak kończyłam gimnazjum miałam długie włosy i straszne wory pod oczami ponieważ cierpiałam na depresję :/...

Opublikowany przez Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch Niedziela, 18 kwietnia 2021

Karina pokazała, jak wygląda bez makijażu

Karina Koch regularnie udziela się w social mediach. Na początku roku kobieta pokazała zdjęcie, do którego pozuje bez makijażu. Fani w zawrotnym tempie zareagowali na jej publikację. Nie wszystkie komentarze były jednak pozytywne.

Niektórym użytkownikom Facebooka nie spodobał się kolor włosów, na jaki zdecydowała się Karina. Więcej szczegółów na temat jej odważnego zdjęcia i dyskusji w komentarzach znajdziecie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł