Karolina Pajączkowska pokazała zdjęcie mamy ze szpitala Żródło: Instagram.com/karolina_pajaczkowska

Karolina Pajączkowska pokazała zdjęcie mamy ze szpitala i apeluje do celebrytów ws. wakacji. „Tu chodzi o solidarność”

25 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Karolina Pajączkowska nie mogła dłużej patrzeć na zdjęcia gwiazd wypoczywających za granicą. Dziennikarka TVP Info mocnymi słowami dała znać, co sądzi o ich urlopach w czasie pandemii. Aby uzmysłowić wczasowiczom powagę sytuacji, opublikowała zdjęcie swojej mamy prosto ze szpitala.

Wakacyjne zdjęcia gwiazd, do których w niedzielę nawiązała Karolina Pajączkowska, podbijają media społecznościowe. Nie tak dawno słonecznymi fotografiami pochwaliły się Małgorzata Kożuchowska i Doda. Z urlopu wrócić miały także Julia Wieniawa, Natalia Kukulska oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Karolina Pajączkowska apeluje do celebrytów

Karolina Pajączkowska słynie z tego, że nie boi się wyrażać własnego zdania. Na jej instagramowym profilu pojawiają się nie tylko zdjęcia z archiwum prywatnego, ale podejmowane są także trudne społeczne tematy. Jednym z nich były wakacyjne wyjazdy w czasie pandemii koronawirusa.

Gwiazda TVP Info zwróciła się do kolegów ze świata show-biznesu. Jej odbiorcami stali się zarówno ci, którzy zdążyli wylecieć już za granicę, jak i ci, którzy dopiero mają to w planach. Każdemu z nich dziennikarka przypomniała o trudnej sytuacji epidemiologicznej, z którą zmagają się ludzie na całym świecie.

- Zanzibary, Maksyki i inne.. Kto z Nas nie marzy o rajskich wakacjach w tych trudnych czasach ? Obecnie, Internet zalewany jest codzienną porcją zdjęć z tropików i „wakacji życia, bo przecież nikomu krzywdy nie robię” – napisała.

Teresa Lipowska ujawniła prawdę o zarobkach. Teresa Lipowska ujawniła prawdę o zarobkach. "Głęboko niesprawiedliwe"Czytaj dalej

Zdaniem Karoliny Pajączkowskiej przemieszczanie się w okresie pandemii powinno być surowo zabronione. Wyjazdy zagraniczne sprzyjają bowiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa i zwiększają ryzyko częstszych zakażeń. Dziennikarka ma tego świadomość, ponieważ jej mama pracuje w szpitalu.

Mama Karoliny Pajączkowskiej każdego dnia chodzi do pracy, w której ma styczność z osobami chorującymi na COVID-19. Wielokrotnie była też świadkiem dramatycznej walki lekarzy o życie pacjentów. Jak twierdzi dziennikarka TVP Info, wakacyjne wyjazdy celebrytów utrudniają pracę jej mamy i pozostałych polskich medyków.

- Po prawo zdjęcie mojej Mamy.. bohaterki, opiekunki, altruistki. Właśnie TAK wyglądają Zanzibary tysięcy pracowników służby zdrowia !! Błagam.. tu nie chodzi o to, co kto może i na co kogo stać.. tu chodzi o SOLIDARNOŚĆ. I właśnie tej solidarności domagam się dla mojej Mamy i tysięcy bohaterów walczących w najtrudniejszych czasach naszych dziejów – dodała pod zdjęciem ze szpitala.

Wpis Karoliny Pajączkowskiej wywołał sporo kontrowersji. Wielu internautów zgodziło się z jej stanowiskiem, zostawiając pod opublikowaną fotografią odpowiednie komentarze.

- Świetnie Pani to ujęła – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

- Podpisuje się pod tym obiema rękoma – dodał kolejny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł