Kasia Cichopek z mężem Żródło: eastnews & TRICOLORS

Kasia Cichopek szczerze o trudnych chwilach w małżeństwie. Znalazła z Marcinem receptę na udany związek

31 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel tworzą jedno z najbardziej rozpoznawalnych małżeństw polskiego show-biznesu. W wywiadzie dla serwisu Party para podzieliła się własną receptą na udany, trwały związek. By to osiągnąć, aktorce zdarza się poprosić męża o chwilę tylko dla siebie.

Historię miłości Kasi Cichopek i Marcina Hakiela doskonale znają widzowie “Tańca z gwiazdami”. To właśnie podczas realizacji tego formatu emitowanego na antenie telewizji TVN gwiazda “M jak miłość” poznała swojego przyszłego męża. Ich związek małżeński trwa nieprzerwanie od 2008 roku.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w szczerych słowach o małżeństwie. “Poważnie podchodzimy do tych kwestii”

Ceremonia ślubu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela odbyła się 20 września 2008 roku w Zakopanem. Od tamtej pory małżonkowie są wprost nierozłączni. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Adama i córeczki Heleny. Długi staż związku nie oznacza jednak, że nie zdarzają się im także te gorsze chwile.

W wywiadzie dla serwisu Party para zgodziła się powiedzieć kilka szczerych słów na temat swojej małżeńskiej relacji. Jak mówi małżonek Kasi Cichopek, ich wspólny sekret tkwi w dużej mierze w samym nastawieniu do budowania związku. Marcin Hakiel nazywa swą postawę “staromodną” - wierzy w to, że wszystko, co zepsute, należy bowiem naprawiać.

-Jestem staromodny, bo lubię powtarzać, że należymy do ludzi, którzy wolą naprawiać, niż zamieniać na nowe. Poważnie podchodzimy do tych kwestii - mówi tancerz.

Katarzyna Glinka wsparła strajk kobiet. Mistrzowsko zripostowała hejterówKatarzyna Glinka wsparła strajk kobiet. Mistrzowsko zripostowała hejterówCzytaj dalej

Marcin Hakiel przyznaje, że to on pierwszy wyciąga rękę na zgodę, gdy atmosfera robi się nieco za gęsta. Jak tłumaczy, szkoda mu czasu na złe emocje i kłótnie. Mimo to para potrzebuje czasem odrobiny dystansu - na pytanie, czy małżonków nachodzi niekiedy chęć na odpoczynek od siebie, Kasia Cichopek odpowiada bez wahania.

- Tak, ale na chwilę. Wtedy proszę, by Marcin zabrał dzieci do parku albo pojechał w odwiedziny do swoich rodziców do Gdyni. To jest mój czas, kiedy leżę na kanapie, oglądam babskie seriale, ale też ogarniam niedokończone domowe sprawy- relacjonuje aktorka.

Rozłąka małżonków nigdy nie trwa jednak długo. Kasia Cichopek przyznaje, że dłuższe rozstania z rodziną nie sprawiają jej przyjemności. Gwiazda “M jak Miłość” woli dzielić wszystkie najpiękniejsze chwile z bliskimi.

- Natomiast na dłużej nie lubię się z rodziną rozstawać. Na babskich wyjazdach nie potrafię się niczym na sto procent cieszyć, bo lubię pokazywać świat swoim dzieciom - mówi Kasia Cichopek.

Kasia Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek polskiego show-biznesu. Największą popularność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu “M jak Miłość”, z którym jest związana zawodowo od 2000 roku. Widzowie mogli zobaczyć aktorskie występy Kasi Cichopek również w takich produkcjach jak “Ojciec Mateusz”, “Na dobre i na złe” czy “Wkręceni 2”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: party.pl

Następny artykuł