Kasia Lenhardt nie żyje Żródło: Instagram/ @kasia_lenhardt

Nie żyje Kasia Lenhardt. 25-letnia modelka najprawdopodobniej popełniła samobójstwo

11 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Nie żyje Kasia Lenhardt – polska modelka i uczestniczka niemieckiej edycji „Top Model”. Policja znalazła jej ciało w jednym z mieszkań w Berlinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-latka popełniła samobójstwo. Była partnerka Jerome'a Boatenga osierociła syna.

  • Niemieckie media poinformowały o śmierci Kasi Lehnardt
  • 25-letnia Polka najprawdopodobniej targnęła się na własne życie
  • Kilka dni wcześniej rozstała się z piłkarzem Bayernu Monachium, Jeromem Boatengiem
  • W związku ze śmiercią modelki sportowiec zmienił plany zawodowe
  • Przyjaciółka Kasi Lehnardt opublikowała nagranie, na którym rzuciła oskarżenia

Nie żyje Kasia Lehnardt – wstrząsające wieści dotarły do Polski z Niemiec. 25-letnia modelka, która do niedawna związana była z piłkarzem Jeromem Boatengiem, miała popełnić samobójstwo. W rozmowie z niemieckim magazynem „Bild” potwierdził to rzecznik lokalnej policji.

- Wczoraj (wtorek) około 20:30 miała miejsce akcja policyjna w Charlottenburgu w związku z podejrzeniem samobójstwa. W domu znaleziono martwą osobę. Nic nie wskazuje na udział osób trzecich – przekazał.

Nie żyje Kasia Lehnardt. Kilka dni temu rozstała się z partnerem

Od ponad roku niemieckie tabloidy interesowały się nowym związkiem zawodnika Bayernu Monachium. Jerome Boateng związał się bowiem z modelką polskiego pochodzenia. Ich relacja od samego początku była jednak bardzo burzliwa – ona zarzucała mu liczne zdrady, a on nie widział dla nich przyszłości. Para poinformowała o rozstaniu 2 lutego 2021 roku.

Musiałem się z nią rozstać dla bezpieczeństwa własnego i własnej rodziny. Podczas naszej relacji często groziła mi, że mnie zniszczy, że zrujnuje moją karierę, że sprawi bym stracił dzieci. Wszystko, czego się o niej dowiedziałem, było straszne. Kłamstwa, fałszywe konta w sieci, nadużywanie alkoholu. Nie chcę takiego życia – mówił w rozmowie z „Bildem” Jerome Boateng.

Weronika Rosati dostała rolę w amerykańskim serialu. Już działa na planie, pokazała pierwsze zdjęcieWeronika Rosati dostała rolę w amerykańskim serialu. Już działa na planie, pokazała pierwsze zdjęcieCzytaj dalej

Po zakończeniu relacji z Kasią Lehnardt piłkarz opublikował także znaczący post na Instagramie. Po raz kolejny wspomniał w nim o swoich dzieciach z poprzedniego związku i przeprosił byłą dziewczynę, Rebeccę. Jak przyznał, sam jest sobą rozczarowany.

Na temat rozstania z zawodnikiem Bayernu Monachium Kasia Lehnardt miała jednak zupełnie inne zdanie – uważała, że ich relacja nie miała szans na przetrwanie z powodu kłamstw i niewierności partnera. Tydzień po zakończeniu związku – 9 lutego 2021 roku – media poinformowały o jej śmierci. 25-letnia kobieta osierociła jedynego syna.

Przyjaciółka Kasi Lenhardt rzuciła oskarżenia w sprawie jej śmierci

Przyjaciółką Kasi Lenhardt była modelka Sara Kulka. Kobieta nie umiała uwierzyć, gdy dotarły do niej informacje o śmierci 25-latki. Niedługo po ich otrzymaniu nagrała filmik na Instastories, w którym podzieliła się swoją opinią i ze łzami w oczach opowiedziała o krzywdzie, która spotkała jej przyjaciółkę.

- Umarła młoda kobieta, matka, naprawdę wspaniały człowiek. A to dlatego, że kilka osób doprowadziło ją do tego. Szczególnie jedna (...) Mam nadzieję, że wszyscy odpowiedzialni za to, którzy szantażowali cię, grozili lub naciskali, prasa, media, a szczególnie ta jedna osoba, poczują się winni. Każdy, kto ingerował w to, jest częściowo odpowiedzialny za twoją śmierć. Miejmy nadzieję, że cała prawda wyjdzie na jaw – powiedziała.

Jerome Boateng zmienił plany zawodowe

Wiadomość o śmierci Kasi Lenhardt wstrząsnęła także jej byłym partnerem. Jerome Boateng, który miał wystąpić w finale Klubowych Mistrzostw Świata, podjął decyzję o rezygnacji z wyjazdu. Informację tę potwierdził szkoleniowiec Bayernu Monachium na konferencji prasowej.

- Wieści z Berlina nas zabolały. Boateng poprosił mnie o zgodę na powrót do Niemiec. Nie będzie dostępny do odwołania – przekazał Hansi Flick.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Onet Sport, TVP Sport

Następny artykuł