Kasia Lenhardt - matka zdradziła przyczynę jej śmierci Żródło: instagram / @kasia_lenhardt

Matka Kasi Lenhardt zdradziła przyczynę jej śmierci. „Już nikt nie podetnie Ci skrzydeł”

12 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Emocje związane ze śmiercią Kasi Lenhardt wciąż nie opadły. W czwartek głos w sprawie zabrała matka 25-letniej modelki. Zrozpaczona Adrianna Lenhardt opublikowała serię postów na Instagramie. W jednym z nich zwróciła uwagę na mobbing – uznała, że to on najprawdopodobniej doprowadził do śmierci jej córki.

  • We wtorek 9 lutego 2021 roku media poinformowały o śmierci Kasi Lenhardt
  • Kilka dni po tragedii głos w sprawie zabrała matka 25-letniej modelki
  • Adrianna Lenhardt stwierdziła, że do śmierci jej córki przyczynił się mobbing
  • „Zabraliście mi moje dziecko” – napisała

Śmierć Kasi Lenhardt wstrząsnęła wszystkimi jej bliskimi. Matka modelki wciąż nie może pogodzić się z jej stratą. Aby uczcić pamięć o ukochanej córce, opublikowała serię postów na Instagramie. W żadnym z nich nie ukrywała swojego żalu i rozpaczy.

- Mój aniele, leć do nieba. Leć mój aniele. Już nikt nie podetnie Ci skrzydeł – napisała pod jednym ze zdjęć.

Matka Kasi Lenhardt o przyczynie jej śmierci

Dokładna przyczyna śmierci Kasi Lenhardt wciąż nie jest znana. Ze wstępnych ustaleń policji wynika jednak, że modelka najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Mimo to sprawą zajęła się prokuratura.

Targnięcie się na własne życie zawsze ma jakieś powody i właśnie tym kierują się najbliżsi Kasi Lenhardt – odkąd dowiedzieli się o jej śmierci, szukają najbardziej prawdopodobnych motywów, które poprowadziły modelkę do tak desperackiego czynu. Pierwsze oskarżenia rzuciła w tej sprawie przyjaciółka 25-latki, Sara Kulka.

Obrazy Świat gwiazd"Chłopaki do wzięcia": Joanna i Szczena zostali rodzicami. Pochwalili się zdjęciem dzieckaCzytaj dalej

- Umarła młoda kobieta, matka, naprawdę wspaniały człowiek. A to dlatego, że kilka osób doprowadziło ją do tego. Szczególnie jedna (...) Mam nadzieję, że wszyscy odpowiedzialni za to, którzy szantażowali cię, grozili lub naciskali, prasa, media, a szczególnie ta jedna osoba, poczują się winni. Każdy, kto ingerował w to, jest częściowo odpowiedzialny za twoją śmierć. Miejmy nadzieję, że cała prawda wyjdzie na jaw – powiedziała na swoim Instastory.

Podobnymi spostrzeżeniami podzieliła się Adrianna Lenhardt. Matka zmarłej modelki zasugerowała pod kolejnym postem na Instagramie, że jej córka była ofiarą mobbingu. Zwróciła się nawet do jej prześladowców.

- Mobbing… Zabraliście mi moje dziecko– napisała.

Wpisy Adrianny Lenhardt poruszyły internautów, którzy nie potrafili przejść obok nich obojętnie. Wielu z nich zostawiło komentarze na profilu kobiety, próbując okazać jej odrobinę wsparcia i dodać otuchy.

- Bardzo Ci współczuję. Kasia była taka młoda, nie powinna jeszcze umierać – napisał jeden z komentujących.

- Serdeczne wyrazy współczucia, to nie powinno się wydarzyć – dodał kolejny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Onet Sport

Następny artykuł