Kasia Lenhardt Żródło: Fot. instagram.com/kasia_lenhardt

Ujawniono dokument, który podpisała Kasia Lenhardt. Modelka została zmuszona do milczenia

20 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Media wciąż rozpisują się na temat śmierci Katarzyny Lenhardt. Na jaw wychodzą coraz to nowsze fakty. Tym razem upubliczniono dokument, który modelka podpisała zaraz przed rzekomym samobójstwem. Jego treść szokuje.

Katarzyna Lenhardt niedawno została odnaleziona martwa w apartamencie swojego byłego partnera, Jerome’a Boatenga, piłkarza Bayernu Monachium. Na jaw wychodzą porażające fakty.

Katarzyna Lenhardt odnaleziona martwa

W dniu szóstych urodzin synamodelka Katarzyna Lenhardt została odnaleziona martwa w apartamencie Jerome’a Boatenga. Było to też tydzień po rozstaniu z partnerem. Od tamtej pory na światło dziennie wychodzą kolejne fakty.

Jak wyznał piłkarz w jednym z wywiadów, Kasia miała go szantażować, nadużywać alkoholu i zmuszać do związku, którego nie chciał. Oskarżał kobietę o to, że przez nią musiał zerwać kontakt z rodziną i dziećmi z poprzednich związków.

Kasia Lenhardt natomiast oskarżała partnera o przemoc domową, “wyciągając brudy na światło dzienne”.

Piotr Żyła zaliczył wpadkę na Instagramie. Internauci nie mogli nie zauważyć tego błęduPiotr Żyła zaliczył wpadkę na Instagramie. Internauci nie mogli nie zauważyć tego błęduCzytaj dalej

Zaraz przed śmiercią modelka opublikowała podejrzane wpisy na Instagramie na temat nowego rozdziału, “wyznaczania granic” czy “chęci wyrwania się”.

Modelka przed śmiercią podpisała umowę

Sprawą zainteresował się niemiecki magazyn “Bild”, który poinformował, że dwa tygodnie przed śmiercią Kasia podpisała umowę z partnerem. Dokument miał zabraniać modelce mówienia o związku z piłkarzem.

- Można w nim przeczytać, że modelka zgodziła się do "zachowania absolutnej ciszy" ws. relacji z Boatengiem - napisali dziennikarze Bilda.

Dokument miał zmusić Kasię Lenhardt do milczenia na temat ich związku pod groźbą kary pieniężnej. Groziło jej potężne odszkodowanie.

Sam Jerome Boateng nie skomentował tej sprawy. Milczą też jego bliscy, jak i rodzina modelki.

https://www.instagram.com/kasia_lenhardt/

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plotek.pl / pudelek.pl

Następny artykuł