Katarzyna Cerekwicka na bezrobociu Żródło: Fot. facebook.com/kasiacerekwicka

Katarzyna Cerekwicka na bezrobociu ratuje się jak może. "Wszystko wyprzedałam"

24 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Katarzyna jest jedną z tych gwiazd, które otwarcie mówią o problemach finansowych powstałych w trakcie pandemii koronawirusa. Gwiazda niedawno ubiegała się o państwową rekompensatę, a dziś mówi o sposobach na ratowanie domowego budżetu.

Dla Katarzyny Cerekwickiej brak możliwości grania koncertów okazał się szczególnie dotkliwy. Dlatego teraz zdecydowała się na… wyprzedanie swojej szafy.

Katarzyna Cerekwicka o finansowych problemach

Katarzyna Cerekwicka niedawno była gościem w programie Wojciecha Jagielskiego i Katarzyny Pakosińskiej, Tok Szoł. Podczas wywiadu gwiazda wyznała, że kilka miesięcy bez pracy okazało się dla niej dramatyczną sytuacją.

- Jestem na bezrobociu, ponieważ chcę pracować, a nie mogę. To jest bardzo ciężkie dla osoby, która szczególnie przez ostatnie trzy lata żyła w takim pędzie: koncertowym, twórczym, bardzo intensywnym. Teraz tak naprawdę nie mam po co się budzić rano - mówiła.

Nowy sposób na zarobek

Gwiazda znalazła sposób na to, aby w choć w małym stopniu podreperować domowy budżet, który ucierpiał podczas pandemii.

Grażyna Torbicka nie zamierza nic ukrywać. Sekrety Krystyny Loski mają ujrzeć światło dzienneGrażyna Torbicka nie zamierza nic ukrywać. Sekrety Krystyny Loski mają ujrzeć światło dzienneCzytaj dalej

Cerekwicka postanowiła zorganizować wyprzedaż własnych ubrań.

- Zanim zagram koncert, te ubrania wyjdą już z mody. Wszystko wyprzedałam - powiedziała.

Trudna sytuacja nie zatrzymała jednak jej projektów. Wciąż pracuje na przykład nad promowaniem nowej płyty.

- Staram się realizować, tak jak mogę. Na szczęście pojawiają się nowe rzeczy. Jest płyta, którą promuję za pośrednictwem mediów społecznościowych. Staram się dotrzeć do fanów. Ten krążek to jest takie moje dziecko, którym przyszło mi się cieszyć akurat w tych trudnych czasach - mówiła Cerekwicka.

Katarzyna Cerekwicka jakiś czas temu z niezadowoleniem komentowała wstrzymanie rządowych dotacji dla artystów w Polsce. Jak wtedy poinformowała, planowała trzy duże projekty, w których pracę znalazłoby nawet 68 osób.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł