Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach uczestnictwa w programie "Nasz nowy dom"

TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach uczestnictwa w programie "Nasz nowy dom"

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor od niespełna 7 lat prowadzi słynny program Polsatu pt. "Nasz nowy dom". W wywiadzie dla "Dziennika Łódzkiego" opowiedziała, jakie warunki muszą zostać spełnione, by otrzymać uczestnictwo w programie. Producenci biorą pod uwagę m.in. wielkość i stan budynku oraz to, czy rodzina nie będzie w stanie tego zaprzepaścić. Ważne jest też to, aby uczestnicy zgodzili się opowiedzieć w programie swoją historię.

  • Katarzyna Dowbor opowiedziała o kulisach programu "Nasz nowy dom"

  • Prowadząca zdradziła, że większość rodzin po otrzymaniu szansy "staje na nogi"

  • Istnieje kilka warunków uczestnictwa w programie

Program "Nasz nowy dom" uratował dobra materialne setkom rodzin z całej Polski. Polacy wysyłają zgłoszenia, jednak nie wszystkie rozpatrywane są pozytywnie. Katarzyna Dowbor opowiedziała, jakie warunki muszą być spełnione, by ekipa programu mogła przystąpić do remontu oraz co muszą zrobić rodziny chętne do udziału w produkcji.

Katarzyna Dowbor o kulisach programu "Nasz nowy dom"

Słynna dziennikarka Katarzyna Dowbor w ostatnich latach dorobiła się niezwykle dużej rozpoznawalności w naszym kraju z uwagi na pełnioną przez nią funkcję prowadzącej programu "Nasz nowy dom". 

Produkcja Polsatu cieszy się bezustannie wzrastającą popularnością od 2014 roku. Od tamtej chwili poprawili sytuację materialną wielu rodzin, których domy zmieniły się dosłownie nie do poznania.

Jednak ekipa programu remontowego poprawiła nie tylko komfort życia w ich domach, ale również jakość, gdyż dzięki temu ich uczestnicy podjęli pracę zawodową, i odzyskiwali utraconą wcześniej wiarę w siebie.

W rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" Katarzyna Dowbor powiedziała, że zdarzają się rodziny, które zaprzepaściły daną im szansę, jednak 95% robiło krok do przodu i czerpią z życia znacznie więcej korzyści.

Jakie warunki muszą zostać spełnione, by dostać się do programu "Nasz nowy dom"?

Warto pamiętać, że do programu nie dostanie się każda rodzina. Aby tak się stało muszą zostać spełnione pewne warunki, o których nie zawsze mówi się głośno. Katarzyna Dowbor odniosła się do szczegółów podczas wyżej wspomnianej rozmowy.

- Rodzina, którą wybierzemy, musi też chcieć opowiedzieć nam swoją historię. Jest ona bardzo ważna, tak jak problemy, z którymi się borykają. Zdarzało się nam trafiać na rodziny, które chciałyby, aby wyremontować im dom, a zarazem zaznaczali, że nic o sobie nie będą mówić. Trudno nam się na to zgodzić. My tej ich historii potrzebujemy - opowiada "Dziennikowi Łódzkiemu" dziennikarka. Nie byłoby zatem dziwne, jakby rodziny rezygnowałyby z udziału w programie tylko z powodu obowiązku przekazania swojej historii publicznie.

Na tym nie koniec warunków uczestnictwa. Ekipa programu bierze również pod uwagę, czy w rodzinie nie dochodzi do nadużyć alkoholowych, lub innych zjawisk patologicznych. Zaznacza również, że ekipy nie jest stać na remont 300-metrowych domów.

Jednak w dalszym ciągu znajdują się rodziny, które otrzymują niezbędne wsparcie domów, czy mieszkań. Katarzyna Dowbor swoim entuzjazmem przyciąga niejednego potencjalnego klienta. Nie można się im dziwić.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Piotr Gąsowski popełnił wpadkę w programie na żywo. Fani: "masakra"

  • Pobita aktorka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

  • Ania Bardowska zataiła prawdę przed mężem

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >