Katarzyna Pakosińska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z mężem. Fani są zachwyceni. "Jacy wy piękni jesteście nieprzyzwoicie"

17 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Najnowsze zdjęcie Katarzyny Pakosińskiej na instagramie szturmem podbija serca internautów. Aktorka zapozowała do niego z małżonkiem Iraklim Basilashvilim. Wspólnie wybierają się w tajemniczą podróż, co sugerują między innymi opatrujące wrzutkę hashtagi.

  • Kilka lat temu Katarzyna Pakosińska poślubiła Gruzina Iraklima
  • Para pobrała się w Gruzji i na co dzień chroni swoją prywatność
  • Ich ostatnie wspólne zdjęcie opublikowane na Instagramie podbiło serca internautów

Katarzyna Pakosińska pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na instagramowym profilu aktorki nie brakuje zdjęć pełnych uśmiechu i portretów zwierzaków. Czasami pisarka dzieli się z obserwującymi również wspólnymi fotografiami z mężem, Iraklim Basilashvilim. Ich związek od początku wzbudzał niemałe medialne zainteresowanie.

Katarzyna Pakosińska związała się z Gruzinem, Iraklim Basilashvilim

Aktorka, komik, pisarz, kobieta - tak określa się w krótkim opisie na Instagramie Katarzyna Pakosińska. Od 2017 roku do listy mogła dołączyć również inną, ważną rolę. Właśnie wtedy została bowiem żoną.

Wybrankiem aktorki okazał się Gruzin Irakli. Decyzja ta niespecjalnie zdziwiła fanów Katarzyny Pakosińskiej. W wywiadach wielokrotnie podkreślała bowiem, że darzy Gruzję szczególnym sentymentem.

Jak informowała za pośrednictwem Facebooka Katarzyna Pakosińska, ceremonia zaślubin odbyła się w XI-wiecznej katedrze w Gruzji; obiekt jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kilkudniowe świętowanie miało natomiast miejsce w Ananuri.

Magda Gessler w szczerych słowach o kryzysie restauratorów. Zdradziła, jak mogą poprawić swoją sytuacjęMagda Gessler w szczerych słowach o kryzysie restauratorów. Zdradziła, jak mogą poprawić swoją sytuacjęCzytaj dalej

Aktorka należy do tych postaci polskiego show-biznesu, które dobrze chronią swoją prywatność. Pokazała się na ściance w towarzystwie małżonka dopiero w lipcu 2020 roku. Para pojawiła się na otwarciu jednej z warszawskich restauracji.

Najnowsza instagramowa wrzutka Katarzyny Pakosińskiej podbija serca internautów

Przez lata niewiele zmieniło się w podejściu Katarzyny Pakosińskiej do chronienia własnej prywatności. Choć niezwykle rzadko udostępnia w sieci wspólne zdjęcia z małżonkiem, tym razem postanowiła zrobić drobny wyjątek.

Katarzyna Pakosińska pokazała fanom zdjęcie z mężem, które wykonano podczas podróży samochodem. Prawdopodobnie właśnie wybrali się razem na wyprawę, co sugerują zarówno opis, jak i opatrujące zdjęcie hashtagi.

- Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda. Świat jest piękny, czy to znasz? Otwórz oczy... Patrz- napisała aktorka, przytaczając słowa piosenki.

Obserwatorzy instagramowego profilu Katarzyny Pakosińskiej przyjęli nową publikację wyjątkowo ciepło. W komentarzach aż zaczerwieniło się od serduszek. Padały także komplementy pod adresem urody małżonków.

- Boże, jacy Wy piękni jesteście nieprzyzwoicie - komentuje jedna z internautek.

KP 1

KP 2

KP 3

Źródło: instagram.com/katarzyna.pakosinska.official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Plejada, Instagram

Następny artykuł