Katarzyna Skrzynecka Żródło: Fot. Kasia Skrzynecka / Facebook

Katarzyna Skrzynecka musi zmierzyć się z efektem jojo. Teraz stawia na kolejną dietę

23 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Katarzyna Skrzynecka przechodzi coraz to nowe metamorfozy. Trzeba przyznać, że w niemal każdej odsłonie wygląda świetnie. Teraz jednak fani nie mogli nie zauważyć u gwiazdy nadprogramowych kilogramów. Okazało się, że artystka zmaga się z efektem jojo.

Katarzyna Skrzynecka w grudniu skończyła 50 lat, a mimo to wciąż zachwyca urodą. Gwiazda ma jednak problem z powracaniem kilogramów...

Katarzyna Skrzynecka z efektem jojo

Karierę aktorską Katarzyna Skrzynecka rozpoczęła od głównej roli w musicalu Metro. Ten niedawno obchodził on swoje 30-lecie.

Od momentu debiutu w musicalu Skrzynecka nie raz pokazała, że jest stworzona do show biznesu. Lubi też eksperymentować ze swoim wizerunkiem, co jej fani często mają okazję podziwiać.

Nie jest tajemnicą, że wszelkie jej metamorfozy za każdym razem zyskują akceptację u jej męża, Marcina Łopuckiego. Jak kiedyś przyznał: "kobieta nie tyje, tylko zwiększa powierzchnię erotyczną", co w tym przypadku Skrzynecka z pewnością traktuje jako komplement.

Urszula Dudziak odpowiedziała na pytanie o emeryturę. Jeszcze nie planuje końca karieryUrszula Dudziak odpowiedziała na pytanie o emeryturę. Jeszcze nie planuje końca karieryCzytaj dalej

Mimo to dwa lata temu Katarzyna Skrzynecka zrzuciła aż 16 kilogramów. Aktorka zdecydowała się wówczas na wegański detoks, odrzucając mięso i ryby. Zrezygnowała też z produktów mącznych, kasz i ryżu. Jeśli chodzi o owoce, jadła wyłącznie grejpfruty i ananasy.

Dieta cud?

Niestety jak się okazało, gwiazda musiała zmierzyć się z efektem jojo... Niestety nie uszło to uwadze fanów, którzy na portalu pudelek.pl nie stronią od komentarzy: "droga Kasiu więcej ruchu", "ma problem" czy "dużo ruchu". Oby niedługo opinie były bardziej pozytywne!

- Przez ostatnie sześć lat "niepostrzeżenie" wpadał jakiś nadprogramowy kilogram, to tu, to tam. Aż zsumowało się kilkanaście. Nie spędzała mi snu z powiek świadomość, że noszę ubrania o dwa rozmiary większe, ale w końcu uznałam, że pora wziąć się za siebie i spróbować wrócić do rozmiaru 38 i sylwetki, którą miałam przez większość życia - mówiła Skrzynecka cytowana przez portal pudelek.pl.

Opowiadała wtedy, że “kobiety w jej wieku muszą postawić na radykalną dietę”. Czy oznacza to, że jednak wróciła do radykalnego sposobu odżywiania? Na opublikowanym w poniedziałek poście widać, że najprawdopodobniej tak.

Na zdjęciu znajduje się szklanka warzyw, a obok niego można przeczytać podpis: “Śniadałko. Dobrego tygodnia życząc” - napisała, dodając hasztag #zdrowadieta.

Katarzyna Skrzynecka

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pudelek.pl / se.pl

Następny artykuł