Katarzyna Skrzynecka miała chandrę Żródło: Instagram.com twojatwarzbrzmiznajomo

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zaapelował do fanów. Potrzebne wsparcie dla prezenterki

31 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Katarzyna Skrzynecka zawsze mogła liczyć na wsparcie męża. Tak było i tym razem, gdy postanowił zaapelować o fanów o wsparcie oraz pozytywne komentarze dla prezenterki. Wszystko przez dolegliwość, na którą gwiazda ostatnio się poskarżyła w social mediach.

Z tego artykułu dowiesz się;

  • Co dolegało Katarzynie Skrzyneckiej
  • Jakie były powody apelu męża
  • Jak pomogli jej fani

Katarzyna Skrzynecka słynie ze swojego radosnego usposobienia i optymizmu. Zawsze uśmiechnięta jurorka show „Twoja twarz brzmi znajomo" miała jednak chwilę słabości, do której przyznała się na swoim Instagramie. Jak się okazuje, aktorkę dopadła chandra.

Katarzyna Skrzynecka potrzebowała wsparcia

Katarzyna Skrzynecka zawsze umieszcza w swoich social mediach pozytywne posty, pełne rodzinnego ciepła i uśmiechu. Jej mąż jednak zaniepokoił się chandrą, na jaką cierpiała ostatnio jego wybranka.

Jak się okazało, nawet tak wesoła osoba, jaką jest jurorka „Twoja twarz brzmi znajomo", w końcu nieco się zdołowała obostrzeniami narzucanymi przez rząd i hejtem. Postanowił zainterweniować.

- Tyle ostatnio złych informacji, zarządzeń, hejtu, obostrzeń! Że już moja żona, która jest wyjątkową optymistką, miała doła. Staramy się na co dzień wspierać i rozpogadzać, ale bez wszystkich dookoła nie damy rady! POMOŻECIE? Wystarczy jeden miły wpis na stronie mojej kochanej Kasi. Z góry dziękuję. Zatroskany mąż - napisał Marcin Łopucki.

Na odzew fanów nie trzeba było długo czekać. Fani pary od razu dali znać w komentarzach, że są razem z nimi i wszystko będzie dobrze.

- Głowa do góry! - napisała fanka.

- W końcu musi być dobrze - dodała inna.

- Kasiu kochana, jesteś tak promienną, pogodną kobietą, chrzań to, co mówią inni z zazdrości - dodaje otucha następna.

Jak później wyjawił mąż Katarzyny Skrzyneckiej, ta dostała nawet przesyłkę, w której dostała zestaw świec zapachowych. Jak widać, fani się zmobilizowali, aby poprawić jej humor.

- Swoim apelem chciałem poprawić nastrój żonie, ale przede wszystkim nam wszystkim. U ludzi widać teraz smutek, złe emocje. Czas znaleźć coś dobrego. Ja szukam nieustannie tego, by mojej rodzinie, mojej Kasi było jak najlepiej - wyznał w wywiadzie dla „Na żywo".

Trzeba przyznać, że para wyjątkowo dobrze się rozumie. Od 2009 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo i od tej pory cały czas się wspierają. Gdy Marcin Łopucki przeszedł operację, aktorka była bardzo zmartwiona i cały czas starała się dbać o ukochanego. Jego pobyt w szpitalu na bieżąco relacjonowała w social mediach.

Katarzyna Skrzynecka przeżyła chwile grozy, gdy sportowiec nagle zaczął zwijać się z bólu. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana, a żona mogła w końcu odetchnąć. Bardzo denerwowała się sytuacją, ale nie traciła nadziei na pozytywne zakończenie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł