Keira Knightley nie chce juz rozbierać się w filmach Żródło: East News/Mandatory Credit: Photo by Richard Young/REX (10578348o) Keira Knightley 'Misbehaviour' film premiere, London, UK - 09 Mar 2020

Keira Knightley nie rozbierze się już w filmie reżyserowanym przez mężczyznę. Tłumaczy dlaczego

1 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Keira Knightley nie chce już rozbierać się w filmach reżyserowanych przez mężczyzn. Aktorka dodała do swojej umowy specjalną klauzulę i ogłosiła, że wystąpi nago, tylko gdy za kamerą stanie kobieta. „Jestem zbyt próżna” - przyznała.

Media obiegła wiadomość o nowym zapisie, który Keira Knightley umieściła w swojej umowie. 35-letnia aktorka nie będzie już rozbierała się w filmach, których reżyserami będą mężczyźni. O szczegółach swojej decyzji opowiedziała podczas rozmowy z reżyserką Lulu Wang i dziennikarką Diane Solway.

Keira Knightley: wolałabym nie stać nago przed grupą mężczyzn

Keira Knightley jest brytyjską aktorką, której popularność przyniosły takie filmy jak „Księżna” czy „Pokuta”. Największym hitem, w którym zagrała, byli jednak „Piraci z Karaibów”. Brytyjka jako Elizabeth Swann skradła serca widzów na całym świecie.

Keira Knightley jest nie tylko aktorką, ale także żoną i matką. W 2013 roku wyszła za Jamesa Rightona, z którym doczekała się dwóch córek. Edie ma dziś 5 lat, a jej młodsza siostra Delilah we wrześniu ubiegłego roku obchodziła swoje pierwsze urodziny. Jak tłumaczyła aktorka, decyzja o wycofaniu się z nagich scen jest powiązana między innymi z urodzeniem dwójki dzieci.

- Jestem zbyt próżna. Moje ciało jest po urodzeniu dwójki dzieci i wolałabym nie stać nago przed grupą mężczyzn – powiedziała.

Teresa Lipowska ujawniła prawdę o zarobkach. Teresa Lipowska ujawniła prawdę o zarobkach. "Głęboko niesprawiedliwe"Czytaj dalej

35-latka zdradziła także, że ma dość scen seksu, w których „smarują cię oliwką, a cała ekipa pochrząkuje”. Aktorka nie jest tym zainteresowana, a dodatkowo obawia się, że nie do końca potrafi wpisać się w punkt widzenia mężczyzn-filmowców.

- Czuję się bardzo nieswojo próbując przedstawić męski punkt widzenia w filmach– przyznała.

W związku z powyższymi obawami Knightley postanowiła zawszeć w swojej umowie klauzulę mówiącą o tym, że nie będzie już występowała nago w filmach. Przewiduje jednak wyjątki – mając być nimi filmy, za których reżyserię odpowiadać będą kobiety.

- Gdybym zaangażowała się w projekt pokazujący drogę macierzyństwa i akceptacji własnego ciała, to byłabym w stanie zrealizować go jedynie z reżyserką – dodała.

Mimo zaledwie 35 lat Keira Knightley ma ogromne doświadczenie aktorskie. Zaczęła bowiem występować już jako dziecko. Ostatnio fani mogli oglądać ją w filmie „Niepokorna miss”. Projekt został oparty na faktach.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Polsat News

Następny artykuł