Kinga Rusin ostrzega fanów Żródło: instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin padła ofiarą oszusta. Ostrzega fanów przed "szemranymi lekami"

23 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Kinga Rusin ostrzega fanów przed "szemranymi lekami". Jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany do zareklamowania medykamentów. Dziennikarka bije na alarm.

Zbulwersowana Kinga Rusin nie mogła tego przemilczeć. Padła ofiarą oszustwa, teraz ostrzega internautów. Mówi o niebezpieczeństwie ciążącym na zdrowiu, a nawet życiu.

Wykorzystana przez oszustów Kinga Rusin apeluje do fanów

Uwielbiana dziennikarka przebywa właśnie na urlopie na rajskiej wyspie znajdującej się na Oceanie Indyjskim, jednak wypoczywanie na plaży przerwała jej wyjątkowo nieprzyjemna sytuacja, którą ta od razu zdecydowała się podzielić.

Na Instagramie dziennikarki pojawił się bardzo niepokojący wpis. Celebrytka za jego pośrednictwem zwróciła się do swoich fanów ze szczególnie ważną sprawą i opowiedziała, jak jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany do reklamowania leków.

Uwaga! Ostrzegam przed oszustami! Nie polecam żadnych szemranych leków! Jedyne produkty, które reklamuję i pod którymi się z całą odpowiedzialnością podpisuję to kosmetyki mojej marki PAT&RUB. Nic więcej! - pisze Rusin, dodając, że oszuści wykorzystali również wizerunek Katarzyny Dowbor i Moniki Olejnik.

Wykończona podróżą Agnieszka Włodarczyk prawi o pełnym niespodzianek powrocie z raju. Wykończona podróżą Agnieszka Włodarczyk prawi o pełnym niespodzianek powrocie z raju. "Zagubiony bagaż, jet lag, kwarantanna"Czytaj dalej

Mój wizerunek w krążącej w sieci reklamie podejrzanych medykamentów został wykorzystany bezprawnie! Jakiś oszust próbuje wcisnąć ludziom coś, co może być niebezpieczne dla ich zdrowia i używa do tego znanych nazwisk! - dodała.

Rozwścieczona dziennikarka zdradziła, przestępcy działają poza granicami Polski, co znacząco utrudnia schwytanie ich i wyciągnięcie konsekwencji.

Jestem wściekła, tym bardziej że oszust działa spoza Polski i nie da się go ścigać zgodnie z polskim czy unijnym prawem. Jest w zasadzie bezkarny! - dodała.

Kinga Rusin zwróciła się też bezpośrednio do obserwatorów z prośbą, by nie kupowali żadnych medykamentów rzekomo przez nią reklamowanych. Dziennikarka wprost przyznała, że rozpowszechniany przez oszustów lek może być trujący i nieść za sobą poważne konsekwencje.

Nie kupujcie tego specyfiku (nazwy nie podaję celowo, żeby się nie utrwaliła)! To może być jakaś trucizna! Podajcie dalej! Ostrzeżcie znajomych! Piszę o tym, bo właśnie doliczyłam się u mnie na priv blisko 100 zapytań w tej sprawie - podkreśliła w swoim wpisie Kinga Rusin.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł