Agnieszka Wosińska Klan Żródło: instagram.com/agnieszkawosinska

Gwiazda 'Klanu" Agnieszka Wosińska w żałobie. Straciła ukochanego męża

29 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Gwiazda popularnego serialu “Klan” pogrążona w żałobie. Agnieszka Wosińska, odtwórczyni roli Doroty Lubicz, straciła ukochanego męża, Pawła Rozwadowskiego. Przyczyną śmierci muzyka była postępująca choroba nowotworowa.

Agnieszka Wosińska, aktorka teatralna i filmowa, rozpoznawalna szczególnie dzięki roli w serialu “Klan”, przeżyła jedną z największych możliwych strat. W październiku 2020 roku odszedł małżonek aktorki, muzyk Paweł Rozwadowski. Agnieszka Wosińska postanowiła powiedzieć parę szczerych słów o ukochanym.

Gwiazda “Klanu” w żałobie. “Choroba zaatakowała z ukrycia”

Wybrankiem gwiazdy “Klanu”, Agnieszki Wosińskiej, był polski muzyk i autor tekstów Paweł Rozwadowski. Znany także jako “Kelner” współpracował z takimi zespołami jak: Deuter, Fornit czy Izrael. Uchodzi za jednego z czołowych artystów polskiej muzyki alternatywnej.

Ukochany Agnieszki Wosińskiej zmagał się z chorobą nowotworową, jego życiu zagrażało także zapalenie płuc. Ciało muzyka spoczęło na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Na łamach mediach społecznościowych gwiazda serialu “Klan” postanowiła powiedzieć parę słów o swoich trudnych przeżyciach.

Jak mówi aktorka, ona i jej ukochany planowali dożyć wspólnie starości. Niestety los napisał inny, okrutny scenariusz. Gwiazda “Klanu” zwróciła się do obserwujących z pewną gorącą prośbą.

Trenerka Diany zdradziła szczegóły walki księżnej z chorobą. Po latach prawda wyszła na jawTrenerka Diany zdradziła szczegóły walki księżnej z chorobą. Po latach prawda wyszła na jawCzytaj dalej

- Cóż planowaliśmy wspólną jesień życia, a dane nam było tylko szczęśliwe babie lato. Choroba zaatakowała z ukrycia. Pomyślcie o nim ciepło. Czuję, że Paweł jeszcze tutaj jest- pisała w mediach społecznościowych Agnieszka Wosińska.

W wywiadzie dla “Rewii” gwiazda “Klanu” przywołała wspomnienia minionych miesięcy. W pamięci szczególnie zapadł jej jeden z Sylwestrów spędzonych u boku ukochanego. Agnieszka Wosińska wciąż wierzy w miłość, której nie potrafi zniszczyć nawet tak wielka osobista tragedia.

- Z całego serca pragnęłabym przeżyć jeszcze raz te 284 dni, gdy mogłam być blisko Pawła. Wspominam naszego zeszłorocznego Sylwestra. Wiem, że nigdy miłość nie umiera, a śmierć nie ma nic do gadania! - powiedziała aktorka.

O życiu prywatnym zarówno gwiazdy “Klanu”, jak i jej małżonka, wiadomo niewiele. Para wspólnie wychowywała syna Mateusza. Agnieszka Wosińska niekiedy dzieliła się wspólnymi, rodzinnymi fotografiami na oficjalnym profilu na Instagramie (agnieszkawosinska), skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Paweł “Kelner” Rozwadowski przyszedł na świat w 1962 roku. Niewiele ponad dekadę później już założył swój pierwszy zespół Fornit, który zaprezentował swoje umiejętności na Pierwszym Ogólnopolskim Festiwalu Nowej Fali. Za skomponowanie słynnego utworu “Lepsza kiła od IŁ-a”, nawiązującego do samolotów radzieckiej produkcji, zespół dostał zakaz działalności w PRL.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: se.pl

Następny artykuł