Klaudia Halejcio spodziewa się pierwszego dziecka Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 08.09.2020 Pierwsze urodziny sklepu MODIVO n/z: HALEJCIO KLAUDIA

Klaudia Halejcio spodziewa się pierwszego dziecka. „Czuję się niesamowicie”

14 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Tegoroczne walentynki są wyjątkowo radosnym dniem dla Klaudii Halejcio i jej partnera. To właśnie 14 lutego zakochani postanowili ogłosić, że już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Fani aktorki nie kryją zachwytu i składają gratulacje pod uroczymi fotografiami, które pojawiły się na jej profilu społecznościowym.

  • Klaudia Halejcio zasłynęła wiele lat temu dzięki serialowi „Złotopolscy”
  • 30-letnia aktorka jest związana z biznesmenem o imieniu Oskar
  • Niedługo para powita na świecie swoje pierwsze dziecko

Klaudia Halejcio świętuje dziś walentynki w towarzystwie ukochanego partnera. Aktorka – podobnie jak wielu polskich artystów – opublikowała z tej okazji zdjęcia w social mediach. Fotografie, którymi się podzieliła, przedstawiają jednak coś więcej niż parę zakochanych.

Klaudia Halejcio po raz pierwszy zostanie mamą

Przy okazji walentynek Klaudia Halejcio postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną. 30-letnia aktorka zamieściła na Instagramie wpis, za pośrednictwem którego poinformowała ich, że już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Na dołączonych do posta zdjęciach towarzyszy jej ukochany Oskar, który trzyma w rękach zdjęcia USG.

- Na taką role czekałam całe życie! To niesamowite jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością – czuję się niesamowicie! Aaaa…. będę Mamą! – napisała szczęśliwa Halejcio na Instagramie.

Wpis 30-letniej aktorki zaskoczył internautów, którzy nie przeszli obok niego obojętnie. Na profilu aktorki w jednym momencie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Sympatycy zaczęli składać gratulacje i najlepsze życzenia dla przyszłych rodziców i ich maleństwa.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek mają ślubne plany? Justyna Żyła skomentowała te doniesieniaPiotr Żyła i Marcelina Ziętek mają ślubne plany? Justyna Żyła skomentowała te doniesieniaCzytaj dalej

- Gratulacje!!! Najpiękniejsza rola życia przed Wami – napisała jedna z internautek.

- Ogromne gratulacje! Dużo zdrowia dla was i maleństwa – dodała kolejna.

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Klaudia Halejcio, której popularność przyniosły takie seriale jak „Złotopolscy” czy „Pierwsza miłość”, od lat nie znika ze świata show-biznesu. Młoda aktorka występowała między innymi w programie „Taniec z gwiazdami”, w którym poznała swojego przyszłego partnera, Tomasza Barańskiego. Związek aktorki z tancerzem nie przetrwał jednak próby czasu.

Dziś Klaudia Halejcio związana jest z biznesmenem o imieniu Oskar. Aktorka przez długi czas nie komentowała swojego związku. Rąbka tajemnicy uchyliła dopiero w rozmowie dla magazynu Party. Zdradziła wówczas, że wspólnie z ukochanym snuje poważne plany biznesowe.

- To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe – powiedziała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł