Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Chłodne powitanie Natalii Janoszek w nowym programie. Uczestniczki nie miały litości. "Było to bardzo bolesne"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 19.12.2023 15:13

TYLKO U NAS: Chłodne powitanie Natalii Janoszek w nowym programie. Uczestniczki nie miały litości. "Było to bardzo bolesne"

Królowa przetrwania. Natalia Janoszek o programie
Królowa przetrwania. Natalia Janoszek o programie

Natalia Janoszek jest uczestniczką programu “Królowa przetrwania”. Już na starcie musiała stawić czoła nieprzyjemnym sytuacjom ze strony rywalek. Co ją spotkało i jak zareagowała na przykrości?

O czym jest program "Królowa przetrwania"? Kto występuje?

“Królowa przetrwania” to nowe reality show Player.pl, w którym udział biorą gwiazdy znane głównie z internetu. Na liście uczestniczek są m.in. Edyta Folwarska, Marta Linkiewicz, Ewel0na z “Warsaw Shore”, Aneta Glam, Klaudia Nieścior i Natalia Janoszek.

Udział ostatniej z wymienionych wzbudził najwięcej emocji, a wszystko za sprawą skandalu, jaki miał miejsce w maju. Krzysztof Stanowski przygotował materiał oparty na dokładnej analizie kariery aktorki, która przez lata opowiadał o sukcesach w Bollywood i Hollywood.

Według śledztwa Stanowskiego wiele przedstawionych przez Janoszek informacji zostało wyssanych z palca, albo zmanipulowanych. Przykładowo dotyczyły one pobytu w Cannes, gdzie Natalia miała spać w hotelu Martinez – najdroższym miejscu, które oblegają największe gwiazdy kina w czasie trwania święta filmu.

TYLKO U NAS: Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora! Mówi wprost, jak dostał pracę w Polsacie: "On mało kogo lubi" TYLKO U NAS: Janoszek odpowiada Stanowskiemu! Pierwszy PRZEŁOMOWY wywiad po aferze. "Miałam myśli samobójcze"

Natalia Janoszek odpowiada Krzysztofowi Stanowskiemu

Natalia miesiącami nie komentowała rewelacji zaserwowanych przez Krzysztofa. Wydała oświadczenie, w którym zapowiedziała walkę w sądzie. Do procesu jeszcze nie doszło, ale Janoszek postanowiła przerwać milczenie. Udzieliła wywiadu dla Świata Gwiazd.

Celebrytka przyznała, że “miała myśli samobójcze”, a cała afera kosztowała ją wiele nieprzespanych nocy. Powiedziała też, co myśli o Krzysztofie jako dziennikarzu:

W filmie mój prześladowca powiedział, że weszłam w drogę aktorkom i aktorom po szkołach, bo jestem osobą, która nie skończyła szkoły, a gra w filmach. […] Myślę, że ten powód nie jest przypadkowy, że on gdzieś o mnie usłyszał i postanowił zrobić wielogodzinny film o mnie. Chyba ciężko w to uwierzyć prawda? – zauważyła Natalia Janoszek. 

Natalia Janoszek w programie "Królowa przetrwania"

Świat Gwiazd dowiedział się, że Natalia, która wraca do telewizji z programem “Królowa przetrwania”, nie została przyjęta przez rywalki w najcieplejszy sposób. Gdy reszta uczestniczek show kręconego w Tajlandii dowiedziała się, że będą rywalizować z Janoszek, zareagowała w mało przyjemny dla niej sposób.

Nie ukrywam, że bardzo długo się zastanawiałam. Rozpatrywałam wszystkie za i przeciw. Przede wszystkim nie wiedziałam, czy jestem w stanie fizycznie i psychicznie wrócić do telewizji. I to do programu, który jest tam kręcony w Azji. Ale nic nie dzieje się bez powodu – powiedziała Natalia.

Zarzucono jej m.in., że nikt w grupie jej nie zaufa, bo “okłamała całą Polskę”. Co na to sama zainteresowana?

Nie ukrywam, że kiedy poznajesz ludzi i podchodzisz do wszystkich z pozytywnym nastawieniem i ktoś mówi, że nie wie, czy może mi zaufać… [To powiedziała Ewa – red.] Więc było to na początku bardzo bolesne, bo ja nie oceniłam dziewczyn przez pryzmat tego, w jakich były programach i co robiły. Też mogłabym to zrobić, prawda? Ale nie jestem takim człowiekiem i każdego poznaję przez pryzmat tego, co widzę w danym momencie. To był moment, który mnie zestresował. […] Ale czego się spodziewałam? Że przyjdę i będzie miło? – podsumowała celebrytka.

W drugim odcinku programu widzowie zobaczą wpadkę Natalii, która zacznie opowiadać o spotkaniu z Bradem Pittem. Wtedy przerwie jej Ewel0na. Przypomni jej, że w wywiadach mówiła coś zupełnie innego – wytknie jej, że w sytuacja, o której opowiada rzekomo dotyczy Toma Cruise'a.

Janoszek wytłumaczyła się przed naszą kamerą z tego zdarzenia:

Ja po prostu bezwiednie to powtórzyłam. Byłam w takim ogniu pytań, że pomyliłabym nawet to, jak się nazywa mój tata. Byłam tak zestresowana. I jeszcze ktoś pytał mnie o coś, co tak naprawdę nie ma dla mnie większego zdarzenia. Było to zdarzenie z Cannes, które nie wiem, kiedy było… Dwa lata temu? Totalnie coś czego nie pamiętam i myślałam już tylko, żeby te pytania się skończyły. Oczywiście wiem, że w tego typu programach takie rzeczy zostaną wyciągnięte. Tak naprawdę jest to zwykłe prznejęzycznie się, które w takich shows się sprzedaje – przyznała Janoszek w rozmowie ze swiatgwiazd.pl.

Wygląda na to, że w “Królowej przetrwania” Natalia musiała stawić czoła wielu przykrym sytuacjom. Rywalki nie miały dla niej litości i punktowały ją po tym, co przedstawił w materiałach Krzysztof Stanowski.

Premiera dwóch pierwszych odcinków już 27 grudnia na Player.pl.

Cała rozmowa z Natalią poniżej.

Uczestniczki programu Królowa przetrwania, fot. Player.pl
Uczestniczki programu Królowa przetrwania, fot. Player.pl
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek, fot. KAPIF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek, fot. KAPIF