Królowe życia - nowy partner Ady Żródło: Instagram.com/adrianna_scandal_queen

Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” pokazała nową miłość. Jej wybranek jest od niej sporo młodszy

13 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Adrianna Eisenbach, którą widzowie doskonale znają z programu „Królowe życia”, od kilku miesięcy spotyka się z dużo młodszym od siebie partnerem. W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia zakochanych. W rozmowie z Pudelkiem celebrytka szczerze opowiedziała o ich relacji.

  • Adrianna Eisenbach zasłynęła dzięki programowi „Królowe życia”
  • Kobieta od pół roku spotyka się z dużo młodszym mężczyzną
  • Jak przyznała, długo wzbraniała się przed tą relacją

Ada z „Królowych życia” w końcu opowiedziała o swojej wielkiej miłości. Celebrytka od niedawna spotyka się bowiem z tajemniczym Dawidem. Choć zakochanych dzieli spora różnica wieku, żaden z nich nie ma zamiaru ukrywać przed światem swojego związku.

Gwiazda „Królowych życia” szczerze o młodszym partnerze

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki, a to sprzyja rozmowom o związkach i miłości. Podobnego wywiadu udzieliła ostatnio Adrianna Eisenbach. Celebrytka, której znakiem charakterystycznym są liczne tatuaże – potwierdziła, że od pół roku spotyka się z nowym partnerem.

- Jesteśmy teraz już pół roku razem i funkcjonuje to na razie super – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Ada zdecydowała się także uchylić rąbka tajemnicy i wróciła pamięcią do momentu, w którym po raz pierwszy spotkała się ze swoim ukochanym. Jak się okazało, początki ich znajomości nie były wcale łatwe. W związku z dużą różnicą wieku kobieta unikała bliższego kontaktu z Dawidem.

Tomasz Komenda powiedział, czym chce się zająć w najbliższym czasie. Rodzina jest dla niego najważniejszaTomasz Komenda powiedział, czym chce się zająć w najbliższym czasie. Rodzina jest dla niego najważniejszaCzytaj dalej

- Dawid pisał do mnie na Instagramie, zanim się spotkaliśmy, ale że jest młody – troszkę ponad 30 lat – więc nie byłam aż tak skora się spotkać (…) Po jakimś pół roku pisania spotkaliśmy się na kawę i dopiero po paru spotkaniach, które trwały około miesiąca, pojawiły się uczucia z mojej strony, bo on był tak wesoły i troskliwy – wyznała.

Z biegiem czasu różnica wieku przestała przeszkadzać nie tylko Adzie, ale także wszystkim z jej otoczenia. Królowa życia została także w pełni zaakceptowana przez bliskich swojego młodszego ukochanego. Dziś nie wyobraża sobie, by jej życie uczuciowe mogło wyglądać inaczej.

- Moi synowie wiedzą i cieszą się, że po tylu latach bez partnera nareszcie mam kogoś, kto mnie potrafi rozweselić i się o mnie troszczyć. Cała rodzina wie – z mojej strony i Dawida też. Nie ma nikt z tym problemów – dodała celebrytka.

Wspólne zdjęcia zakochanych

Fani Ady Eisenbach długo nie mogli doczekać się momentu, kiedy ta pokaże im, jak wygląda jej nowy partner. Ostatnio celebrytka przestała się jednak przed tym wzbraniać i wzięła udział w sesji walentynkowej, podczas której towarzyszył jej Dawid. Młody mężczyzna także chętnie chwali się partnerką, a przy okazji nie szczędzi jej miłych słów.

- Dziękuję za szczęście, które mi dajesz. Najszczęśliwszym facetem na świecie dzięki tobie się staje. Uwielbiam Cię jak nikogo innego przez to, że tworzymy coś wspaniałego i tak szalonego. Ciągle się do siebie uśmiechamy, bo tak uwielbiamy. Wspólnie szczęściem się dzielimy, przez co ludzie są dla nas tak życzliwi, bo my tak lubimy – napisał pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Pudelek, Instagram

Następny artykuł