Krzysztof Rutkowski Żródło: eastnews & KASIA ZAREMBA

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. Przeszedł operację, opublikował zdjęcie

3 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Jedno ze zdjęć Krzysztofa Rutkowskiego, które trafiło ostatnio do sieci, mocno zaniepokoiło fanów. Detektyw zapozował na tle szpitalnej sali w temblaku i chirurgicznym czepku. Jak się okazuje, tym razem nie obyło się bez medycznej interwencji. Pilnej uwagi wymagał mięsień Rutkowskiego.

  • Kariera Krzysztofa Rutkowskiego sięga czasów Milicji Obywatelskiej
  • Mimo upływu lat detektyw wciąż pozostaje rozchwytywany przez media
  • Ostatnio pochwalił zdjęciem ze szpitala w mediach społecznościowych

Krzysztof Rutkowski chętnie upublicznia swój wizerunek w mediach społecznościowych, co może nieco dziwić, zważywszy na specyfikę pracy detektywa. Na jego instagramowym profilu nie brakuje wspólnych ujęć z małżonką, Mają Plich, czy wspomnień z aktywności dnia codziennego. Tym razem sławny detektyw postanowił nieco postraszyć obserwujących, dodając zdjęcie ze szpitalną salą w tle.

Codzienne wyzwania Krzysztofa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski może pochwalić się bogatym życiorysem. Prywatnie był trzykrotnie żonaty; jego obecną partnerką jest Maja Plich, z którą zawarł węzeł małżeński stosunkowo niedawno, bo w 2019 roku. Duży medialny szum miał powstać już wokół samych zaręczyn pary - te odbyły się bowiem na wizji podczas emisji programu “Skandaliści” na antenie telewizji Polsat.

Zaręczyny na oczach tysięcy Polek i Polaków to dla Krzysztofa Rutkowskiego zwykła bułka z masłem. Pokaźne doświadczenie zawodowe detektyw zaczął zbierać pracując w MO (Milicja Obywatelska) i ZOMO (Zmotoryzowane Odwody Milicji Obywatelskiej). O czym nie każdy wie, swą pierwszą agencję detektywistyczną założył w Austrii w latach 90 ubiegłego wieku.

Rutkowski ma za sobą również współpracę z telewizją. Wraz ze stacją TVN pracował nad formatem “Detektyw”. Szklane oko kamery podążało wówczas za Krzysztofem Rutkowskim, który mierzył się z codziennością pracy detektywa.

Robert Lewandowski szczerze o byciu ojcem. Piękne słowaRobert Lewandowski szczerze o byciu ojcem. Piękne słowaCzytaj dalej

Największą sławę przyniosła Krzysztofowi Rutkowskiemu interwencja w sprawie małej Madzi z Sosnowca. Detektyw nakłonił wówczas matkę 6-miesięcznej dziewczynki do wyznań, co okazało się przełomowe dla śledztwa.

Krzysztof Rutkowski ma na swoim koncie również pewne zatargi z prawem. Ponad dekadę temu ABW zatrzymała detektywa, stawiając mu zarzuty prania pieniędzy. W 2007 roku belgijski sąd skazał go natomiast za bezprawne zatrzymanie Polaka - mężczyzna miał być poszukiwany.

Krzysztof Rutkowski potrzebował pomocy medyków

Po tak bujnej przeszłości detektywa widok Krzysztofa Rutkowskiego praktycznie w żadnym miejscu na świecie nie powinien już dziwić. Ostatnie zdjęcie opublikowane na oficjalnym instagramowym profilu detektywa wzbudziło jednak niemałe poruszenie. Wszystko za sprawą otoczenia, które widnieje za plecami Krzysztofa Rutkowskiego na fotografii, a także jego stroju.

Krzysztof Rutkowski zapozował z ręką na temblaku i charakterystycznym, chirurgicznym czepkiem. Na ramieniu detektywa znajduje się opatrunek. Jak wyjaśnia Krzysztof Rutkowski, wszystko za sprawą nieposłusznego mięśnia. Detektyw uspokoił zaniepokojonych obserwujących, pisząc, że to z powodu zabiegu wykonanego na mięśniu prezentuje się w półnagiej odsłonie.

Detektyw wyjaśnił, że operacja została przeprowadzona przez lekarzy ze Szpitala WAM w Łodzi. Krzysztof Rutkowski nie oparł się okazji i opowiedział również o swoich doświadczeniach z pozostaniem pod narkozą. Jak opisuje, był to dla niego istny odlot.

- Witam Was Bardzo Serdecznie z niecodziennego miejsca Szpitala WAM w Łodzi. Ci, którzy wczoraj spekulowali, dlaczego zostałem zaznacony flamastrem mają dzisiaj odpowiedz, zerwany parę lat temu na robocie mięsień grzebieniowy przegrał z doktorem Krzysztofem Nowakiem i jego ekipą. Super udana operacja 321 Bomba i pozamiatane.(…) Oczywiście nie obyło się bez atrakcji Pani anastazjolog doktor Annie Pruszyńskiej-Bednarek zapodała narkozę niczym lot w kosmosmos z gen. Mirkiem Hermaszewkim odlecialem. Raz jeszcze Dziękuję, Szpital WAM (zachowano pisownie oryginalną, przypis red.) - pospieszył z wyjaśnieniami detektyw.

Z partnerką

Szpital

Źródło: instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, jastrząbpost.pl, natemat.pl, se.pl

Następny artykuł