Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ktoś tu nieźle zaszalał! Tyle teraz kosztuje książka Natalii Janoszek o "karierze" w Bollywood. To wcale nie żart
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 02.08.2023 23:07

Ktoś tu nieźle zaszalał! Tyle teraz kosztuje książka Natalii Janoszek o "karierze" w Bollywood. To wcale nie żart

Ile kosztuje książka Natalii Janoszek?, fot. KAPIF
Ile kosztuje książka Natalii Janoszek?, fot. KAPIF

Ile kosztuje książka Natalii Janoszek po aferze z Krzysztofem Stanowskim? Sprawdziliśmy cenę. Dla wielu to będzie spore zaskoczenie.

Natalia Janoszek wymyśliła karierę w Bollywood?

Kariera Natalii Janoszek raczej legła w gruzach, i to z wielkim hukiem. Cała Polska od maja ma okazję śledzić, jak Krzysztof Stanowski dostarcza kolejnych dowodów obalających mit wielkiej kariery polskiej aktorki w Bollywood i Hollywood.

Według ustaleń dziennikarza, które poparte są mocnymi dowodami, Janoszek nie osiągnęła światowego sukcesu, jakim epatowała w mediach od lat. Stanowski uważa, że 33-latka nie jest gwiazdą Bollywood, na którą wykreowała się mediach, i na którą lansowano ją w “Tańcu z gwiazdami”. Zagrała w niewielu nie najlepiej przyjętych produkcjach, a jej nagrody wcale nie są tak prestiżowe, jak opowiadała o tym w wywiadach.

Internet płonie przez film Stanowskiego, a Natalia Janoszek... pokazuje TO. Niewiarygodne, co właśnie robi TVP zrobiła swój materiał o Janoszek. Wypuścili bombę, która nie pomoże jej w karierze

Kiedy Natalia Janoszek wydała książkę?

Janoszek chwaliła się swoimi nie tylko karierą w Indiach, ale także przyjaźniami ze światowej sławy aktorami. Z Leonardo DiCaprio miała odpoczywać na prywatnym jachcie, a z Tomem Cruisem rzekomo wypiła herbatę na jednej z imprez odbywających się w ramach festiwalu w Cannes. Jak sama dodała – w obu okolicznościach zabronione było robienie zdjęć, przez co możecie jej wierzyć jedynie na słowo.

O swoim światowym życiu Natalia napisała w książce biograficznej. Janoszek uznała, że jej życie jest na tyle barwne, że warto je opisać. Tak powstało wydane w 2016 roku “Za kulisami Bollywood”. 

Natalia Janoszek z książką
Natalia Janoszek z książką "Za kulisami Bollywood", fot. KAPIF

Książka Natalii Janoszek ma bardzo złe recenzje klientów na Empik.com

Książka Natalii Janoszek promowana jest następującym opisem:

Natalia Janoszek opowiada o niezwykłym, egzotycznym świecie. Dzięki tej książce dowiesz się więcej o Indiach — kraju pełnym sprzeczności i niezwykłych obyczajów. Poznaj historię wyjątkowej dziewczyny, która miała odwagę walczyć o swoje marzenia i dziś gra główne role w filmach Bollywood.

Brzmi zachęcająco, ale na fali filmów Krzysztofa Stanowskiego internetowe księgarnie poniekąd potwierdzają, że ich klienci niekoniecznie są zachęceni zakupem książki. Dowodów nie trzeba szukać daleko. Na Empik.com nie brakuje krytycznych komentarzy. Od czerwca pojawiły się m.in. takie oto opinie:

  • To musiało być spore wyzwanie napisać książkę o tym, koło czego się nawet nie stało. Szacunku, czekam na kolejne fantasy z serii. Może czas na Hollywood?
  • Taka nasza nowa kariera Nikodema Dyzmy :)
  • Szkoda, że nie mogę dać zera.

Ogólna ocena biografii "bollywoodzkiej gwiazdy" jest dość niska, bo wynosi 2.0. Ale co z ceną? Ile kosztuje książka Natalii Janoszek?

Natalia Janoszek z książką
Natalia Janoszek z książką "Za kulisami Bollywood", fot. KAPIF

Ile kosztuje książka Natalii Janoszek? Jaka przecena?

Chociaż niektóre księgarnie sprzedają “Za kulisami Bollywood” po cenie niezmienionej, to są też takie, które w odpowiedzi na film Krzysztofa Stanowskiego zdecydowały się ją obniżyć. Najbardziej zaszalała strona taniaksiazka.pl. Tam za przelaną na papier historię Janoszek aż 64% mniej – 14,24 zł. Z kolei na tantis.pl wydacie 13,59 zł.

Chcielibyśmy napisać, że taniej może już nie być, ale… na razie wstrzymamy się z przewidywaniem przyszłości.

Ile kosztuje książka Natalii Janoszek po aferze ze Stanowskim?q
Ile kosztuje książka Natalii Janoszek po aferze ze Stanowskim?
Natalia Janoszek z książką
Natalia Janoszek z książką "Za kulisami Bollywood", fot. KAPIF