Księżna Diana i Hasnat Khan Żródło: Wikimedia Commons, Nick Parfjonov, Domena Publiczna

Ojciec ukochanego księżnej Diany po latach wyznał prawdę o ich związku

24 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Księżna Diana straciła głowę dla kardiochirurga, Hasnata Khana, dzięki któremu mogła choć na chwilę oderwać się od przykrego życia codziennego w rodzinie królewskiej. Niestety, learz zerwał związek, a teraz jego ojciec ujawnia kulisy związku. Syn miał mu mówić, że ich małżeństwo nie przetrwałoby długo.

Księżna Diana zdobyła serca nie tylko Brytyjczyków, ale i całego świata. Doczekała się nawet przydomka "Królwej Ludzkich Serc", a jej losy z zapartym tchem śledziły globalne media. Niestety, życie Lady Di dalekie było od sielanki. Wiele osób wciąż pamięta jej romans, który zakończył się na życzenie jej partnera.

Ojciec ujawnia kulisy związku księżnej Diany i Hasnata Khana

Małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola nie należało do udanych. Para nie potrafiła się obdarzyć uczuciem, a prasa co jakiś czas ciągle donosiła o kolejnych przykrościach, jakich Lady Di doświadczała nie tylko ze strony męża, ale też całej rodziny królewskiej. Jej mąż zdawał się wpatrzony w Kamilę, a żonę stawiał na drugim miejscu.

W końcu udało jej się znaleźć ukojenie w ramionach kardiochirurga. Dla wielu osób Hasnat Khan był miłościa jej życia, a sama zainteresowana zwyła nazywać go Cudownym Panem. Dwuletni związek bez wątpienia dał jej odrobinę wytchnienia i szczęścia, a ukochany został nawet przedstawiony dzieciom, Harry'emu i Williamowi.

- Jedną z jej najbardziej niezwykłych cech była wrażliwość. To właśnie przyciągnęło do niej opinię publiczną - powiedzał o niej.

Siostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamySiostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamyCzytaj dalej

Niestety, lekarz nie był gotowy na medialny szum wokół siebie. Mężczyzna nie chciał być w centrum uwagi, a tego ciężko było uniknąć, bowiem księżna Diana była jedną z najbardziej popularnch kobiet ówczesnych lat. Ujawnił to ojciec Hasnata po latach od śmierci księżnej.

- Hasnat powiedział, „Gdybym ożenił się z Dianą, nasze małżeństwo nie trwałoby dłużej niż rok. Jesteśmy bardzo różni kulturowo. Ona jest z Wenus, a ja z Marsa. Gdyby to się kiedykolwiek wydarzyło, byłoby to jak małżeństwo z dwóch różnych planet” - wyznał.

Podobno księżna Diana mocno przeżywała kwestię różnic między nią a Pakistańczykiem. Jej przyjaciółka, Jemima Gldsmith, miała jej często służyć radą, bowiem sama była żoną mężczyzny pochodzącego z Pakistanu.

- Chciała wiedzieć, jak trudno było mi przystosować się do życia w Pakistanie. Za każdym razem dużo mnie wypytywała, gdy szła potajemnie spotkać się z rodziną [Hasnata - przyp. red.], aby omówić możliwość zawarcia małżeństwa. Ale jego matka, Naheed Khan, nigdy by tego nie usankcjonowała. Poślubienie przez syna angielskiej dziewczyny, to najgorszy koszmar każdej konserwatywnej Pakistanki - wspomina.

Para ostatecznie rozstała się w 1977 roku. Po śmierci Lady Di Hasnat wrócił do Pakistanu. Plotki głosiły, że zrobił to, aby uniknąć konieczności składania zeznań, a sam chirurg miał się z nimi później zgodzić.

Dziś Hasnat Khan pracuje niedaleko Londynu w południowo-zachodnim Essex. Jest konsultantem kardiochirurgiem w tamtejszym szpitalu. W 2017 wział ślub, jednak wkrótce para się rozstała, a mężczyzna miał skupić się na swojej karierze.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł