Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Księżniczka Eugenia urodziła. Znamy płeć dziecka

9 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Pałac potwierdził radosną nowinę. Znamy płeć maleństwa.

  • Bajkowy ślub księżniczki Eugenii
  • Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank spodziewają się dziecka
  • Maleństwo jest już na świecie

Radosne wieści wtorkowym wieczorem obiegły prasę. Brytyjska rodzina królewska właśnie się powiększyła. Księżniczka Eugenia urodziła swoje pierwsze dziecko. Do sieci trafiło już zdjęcie maluszka.

Ceremonia owiana tajemnicą

Przypomnijmy, że ślub księżniczki Eugenia i Jacka miał miejsce 12 października 2018 roku na zamku Windsor w kaplicy St. George. Dziesiątki kamer, setki gości i miliony widzów skupiło się tego dnia na bajecznej ceremonii.

25 września 2020 roku Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił, że księżniczka Eugenia spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Świat po raz kolejny skupił na niej swój wzrok, jednak ona niechętnie eksponowała ciążowe krągłości na forum publicznym. Żona Jacka Brooksbanka wolała raczej w domowym zaciszu cieszyć się błogosławionym stanem, choć paparazzim kilkukrotnie udało się uchwycić jej przechadzki po mieście.

Rodzina królewska jednak się powiększyła. Kate i William adoptowali psaRodzina królewska jednak się powiększyła. Kate i William adoptowali psaCzytaj dalej

Jack i ja nie możemy się doczekać początku 2021 roku - pisała w sieci księżniczka Eugenia.

Warto wspomnieć, że potomek Eugenii będzie zajmował 11. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu i nie będzie posiadał tytułów szlacheckich.

Księżniczka Eugenia urodziła

Wieczorem 9 lutego świat obiegła wspaniała wiadomość - księżniczka Eugenia urodziła! Rodzina królewska właśnie się powiększyła, a do grona monarchów, jak donosi brytyjska prasa, dołączył chłopiec.

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiła się wspaniała wiadomość. Królowa Elżbieta Ii jest ponoć zachwycona kolejnym dzieckiem w rodzinie.

Królowa Elżbieta, książę Filip, księżna Yorku Sara oraz państwo Brooksbank zostali poinformowani i są zachwyceni nowiną. To pierwsze dziecko księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, pierwszy wnuk księżnej Sary i dziewiąty prawnuk królowej Elżbiety i księcia Filipa. Księżniczka i jej syn czują się dobrze - brzmi wpis.

Jak dotąd nie zdradzono imienia chłopca, który przyszedł na świat 9 lutego, ale przekazano, że zarówno on, jak i świeżo upieczona mama, czują się dobrze. Księżniczka Eugenia zdążyła się już jednak podzielić zdjęciem synka na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram

Następny artykuł