Kuba Wojewódzki Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Przy okazji gratulacji Wojewódzki wbił Idze niezłą szpilę. "Urlop macierzyński wyda jej się zbliżony do pracy na Woronicza"

3 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Kuba Wojewódzki pokusił się na kąśliwy komentarz. Podczas wywiadu dla tygodnika “Polityka” skomentował wieść o ciąży Idy Nowakowskiej. Dziennikarz dopatrzył się podobieństwa w wychowaniu dziecka i pracy w stacji TVP. Jak twierdzi, w obu przypadkach należy “nosić kogoś na rękach”.

  • Ida Nowakowska spodziewa się dziecka
  • Gwiazdor stacji TVN gościł niegdyś prezenterkę w swoim słynnym talk-show "Kuba Wojewódzki"
  • W jednym z ostatnich wywiadów zdecydował się na uszczypliwy komentarz pod jej adresem

Tym razem Kuba Wojewódzki nie ugryzł się w język. Podczas rozmowy z tygodnikiem “Polityka” celebryta powiedział parę cierpkich słów, komentując doniesienia o ciąży Idy Nowakowskiej, które trudno nazwać zwykłymi gratulacjami. Choć przed laty wypowiadał się o prezenterce pochlebnie, teraz wcisnął w swą wypowiedź wyraźną nutę jadu.

Wieść o ciąży młodej prezenterki szybko obiegła media. Nowina dotarła również do Kuby Wojewódzkiego

W styczniu 2021 roku Ida Nowakowska ogłosiła, że spodziewa się dziecka - wieść obiegła Internet w ekspresowym tempie, docierając także do uszu innych postaci show-biznesu, w tym Kuby Wojewódzkiego. Prezenterka postanowiła ogłosić światu radosną nowinę w dość spektakularny sposób.

Informacją o swym błogosławionym stanie Ida Nowakowska podzieliła się z rodakami na antenie TVP2. Prawda ujrzała światło dzienne podczas emisji programu “Pytanie na śniadanie”, w którym to Ida Nowakowska występuje w roli współprowadzącej. Okazało się wówczas, że prezenterka jest już w 6 miesiącu ciąży.

W rozmowie z serwisem Plotek Ida Nowakowska opowiedziała o nietypowych ciążowych zachciankach, z jakimi boryka się przez ostatnie miesiące. Jak się okazuje, obecnie prezenterka gustuje w kiszonych produktach.

Dramat Bohdana Łazuki. Z dnia na dzień radzi sobie coraz gorzej. Dramat Bohdana Łazuki. Z dnia na dzień radzi sobie coraz gorzej. "Tylko z resztek zasobów egzystuję"Czytaj dalej

- Jem dużo kiszonek, papryki, ale tak poza tym za dużo się nie zmieniło. Może oprócz tego, że zamiast lodów (które normalnie kocham), wolę zjeść jakieś słone orzeszki i nie mogę już być taką kawoszką jak kiedyś- przyznała Ida Nowakowska.

Kuba Wojewódzki komentuje wieści o ciąży swej koleżanki po fachu

Przed laty Ida Nowakowska gościła w słynnym talk-show Kuby Wojewódzkiego. Celebryta nie krył wówczas pozytywnego zaskoczenia osobą prezenterki. Aspirująca, młoda gwiazda polskiego-show biznesu wywarła na nim dobre wrażenie. Kuba Wojewódzki docenił niektóre z cech charakteru, jakich dopatrzył się w Idzie Nowakowskiej, określając ją mianem “telewizyjnego objawienia”.

- Przyjemnie się na ciebie patrzy, przyjemnie się ciebie słucha. Po raz pierwszy widzę w telewizji dziewczynę, która jest uśmiechnięta, rzeczowa i kompetentna i nie ma złych, gwiazdorskich nawyków. Naprawdę wielkie brawa dla tej dziewczyny - mówił pięć lat temu Kuba Wojewódzki.

Tym razem Kuba Wojewódzki nie był już tak przychylny. Dziennikarz skorzystał z okazji, by skomentować wieść o ciąży Idy Nowakowskiej, nawiązując jednocześnie do posady prezenterki w konkurencyjnej stacji. Prezenterka współpracuje z TVP od 2018 roku.

- Ida Nowakowska, jedna z największych entuzjastek pracy w TVP, jest w ciąży. Gratuluję. Urlop macierzyński wyda jej się zbliżony do pracy na Woronicza. Tam szefa trzeba nosić na rękach - ocenił Kuba Wojewódzki.

Ida Nowakowska

Kuba Wojewódzki Instagram

Źródła: instagram.com/idavictoria, instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Plejada

Następny artykuł