Kuba Wojewódzki rezygnuje z prowadzenia warszawskiej restauracji Żródło: East News/Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 17.10.2019. Kampania marki Chivas "Success is a blend" w restauracji Niewinni Czarodzieje. N/z: Kuba Wojewodzki

Kuba Wojewódzki odcina się od restauracji. „Rezygnuję z udziału w projekcie”

25 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Kuba Wojewódzki rezygnuje z prowadzenia restauracji „Niewinni Czarodzieje” i odsprzedaje udziały wspólnikowi. Chce zająć się rozkręcaniem autorskiego biznesu gastronomicznego. Fani ostrzegają, że jest to dość ryzykowne.

Warszawska restauracja „Niewinni Czarodzieje” to projekt, z którym Kuba Wojewódzki ruszył latem 2019 roku. Wspólnikiem króla TVN-u został wówczas jego partner biznesowy Józef Krawczyk. Lokal znajduje się w Elektrowni Powiśle.

Restauracja „Niewinni Czarodzieje” miała być miejscem „jakiego jeszcze nie było”. W niedzielę wieczorem Kuba Wojewódzki postanowił jednak wydać specjalne oświadczenie, w którym poinformował swoich fanów i klientów lokalu o zakończeniu współpracy nad projektem.

- Odsprzedaję swoje udziały wspólnikowi – napisał.

Kuba Wojewódzki rezygnuje z „Niewinnych Czarodziejów”. Otwiera nowy biznes

Za zaskakującą decyzją Kuby Wojewódzkiego mają stać plany otwarcia autorskiej sieci restauracji. Dziennikarz – podobnie jak kiedyś Bogusław Linda czy Zbigniew Zamachowski – chce na poważnie spróbować swoich sił w gastronomii. Wierzy, że w przeciwieństwie do kolegów z branży, może mu się to udać.

Wypomniała wiek Małgorzacie Rozenek-Majdan. Reakcja gwiazdy była natychmiastowaWypomniała wiek Małgorzacie Rozenek-Majdan. Reakcja gwiazdy była natychmiastowaCzytaj dalej

- Kochani, Drodzy Goście, Szanowni Państwo. W związku z planowanym otwarciem własnej autorskiej sieci restauracji rezygnuję z udziału w projekcie „Niewinni Czarodzieje”– przekazał w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Jednocześnie Kuba Wojewódzki zaznaczył, że nie będzie miał nic wspólnego z wystrojem lokalu oraz puszczaną w nim muzyką. Zaznaczył, że trudno będzie także o jego obecność w restauracji. Fani będą mogli spotkać go jednak w Gdyni, Warszawie i Krakowie – to właśnie tam planuje otworzyć swoją nową sieć restauracji.

- Jak To Wszystko Się Skończy. Zapraszamy Was do naszego nowego lokalu w Gdyni. Następnie Warszawie i Krakowie – dodał.

Oświadczenie Kuby Wojewódzkiego spotkało się z pozytywnym odbiorem jego sympatyków, którzy obiecali trzymać za niego kciuki. Niektórzy zwracali jednak uwagę na pandemię koronawirusa, która nie służy rozwojowi branży gastronomicznej.

- Trzymamy kciuki. Dość ryzykowne wchodzić w gastro w tym czasie – napisał jeden z internautów.

- I super, świetnie, że robisz restaurację autorską, taką, jaką sam chcesz! Czekam na Warszawę, a i do Gdyni się przejadę – kibicował kolejny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post, WP Finanse

Następny artykuł