Swiatgwiazd.pl
Kuba Wojewódzki w towarzystwie pięknej brunetki

TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z planu "Patoreakcji", towarzyszy mu piękna brunetka

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Przed kilkoma dniami Polacy mieli okazję obejrzeć premierę teledysku rapera Maty do piosenki "Patoreakcja". W klipie wystąpił m.in. Kuba Wojewódzki, który niedługo po tym przeprowadził z hip-hopowcem wywiad dla tygodnika "Poli

  • Kuba Wojewódzki wystąpił w teledysku Maty

  • Dziennikarz opublikował zdjęcie z tajemniczą, piękną brunetką

Kuba Wojewódzki to bezapelacyjnie jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Często nazywany przez widzów "Królem TVN" przewodniczący popularnego talk-show wystąpił w teledysku rapera Maty do piosenki "Patoreakcja". Chwile po tym pokazał się w mediach społecznościowych z piękną kobietą.

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z piękną brunetką

"Patoreakcja" Maty zrobiła wiele szumu w polskich mediach. Nie tylko pod względem jakości piosenki, ale przede wszystkim tekstu, który częściowo odnosi się do kilku popularnych w Polsce ludzi. Jednak najbardziej zaskakującym momentem był niecenzuralny zwrot do prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego.

Wielu ludzi mogło być zaskoczonych obecnością Kuby Wojewódzkiego w klipie młodego Matczaka. Niedługo po jego premierze dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie w towarzystwie pięknej brunetki, która również jest obecna w teledysku.

Kobieta u boku dziennikarza to pochodząca z Wrocławia stylistka fryzur, Roksana Pietkiewicz. Fani zwrócili uwagę na obfity biust kobiety, który ich zdaniem jest zbyt wyzywający. W komentarzach można przeczytać opinie, że nie wpływa to dobrze na jakość teledysku.

Dziennikarz zaznaczył, że "Patoreakcja" zbiera bardzo dobre recenzje, więc przybliżył sylwetkę osoby, która jest odpowiedzialna za produkcję posiadającego już ponad 8,6 miliona wyświetleń teledysku:

- [...] przypomnę, że jego twórcą jest mój kolega reżyser, aktor, scenarzysta, stund-uper, prawdopodobnie chrześcijanin Maciej Buchwald - napisał dziennikarz TVN-u.

Jacek Kurski odniósł się do zaczepki Maty

Patrząc po publikowanych pod klipem komentarzach, można śmiało wysnuć wniosek, że słynna już "Patoreakcja" odniosła bardzo duży sukces. Obecnie jest numerem 1 na karcie na czasie pośród polskiej społeczności YouTube.

Wśród całej piosenki najpopularniejszym tekstem piosenki stała się wcześniej wspomniana zaczepka Jacka Kurskiego, który w rozmowie z "Faktem" postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji.

Prezes TVP stwierdził jedynie, że jest to "wulgarne wynurzenie" i nie chciał szerzej komentować zachowania młodego Matczaka, który, jak brzmi jego piosenka, miał powody do użycia takich słów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Zbigniew Zamachowski ma nową ukochaną? Zakochał się w znanej aktorce

  • Wszyscy modlili się o Krzysztofa Krawczyka. Jest nagła wiadomość

  • Zenek Martyniuk zafundował synowi prezent. Cena jest kolosalna

Źródło: instagram.com, Fakt

undefined

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >