Kuba Wojewódzki w towarzystwie pięknej brunetki Żródło: TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z planu "Patoreakcji", towarzyszy mu piękna brunetka

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Przed kilkoma dniami Polacy mieli okazję obejrzeć premierę teledysku rapera Maty do piosenki "Patoreakcja". W klipie wystąpił m.in. Kuba Wojewódzki, który niedługo po tym przeprowadził z hip-hopowcem wywiad dla tygodnika "Polityka". Niedługo po wydaniu wideo dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie z jedną z pań, którą również można ujrzeć w teledysku. Kim jest piękna brunetka?

  • Kuba Wojewódzki wystąpił w teledysku Maty
  • Dziennikarz opublikował zdjęcie z tajemniczą, piękną brunetką

Kuba Wojewódzki to bezapelacyjnie jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Często nazywany przez widzów "Królem TVN" przewodniczący popularnego talk-show wystąpił w teledysku rapera Maty do piosenki "Patoreakcja". Chwile po tym pokazał się w mediach społecznościowych z piękną kobietą.

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z piękną brunetką

"Patoreakcja" Maty zrobiła wiele szumu w polskich mediach. Nie tylko pod względem jakości piosenki, ale przede wszystkim tekstu, który częściowo odnosi się do kilku popularnych w Polsce ludzi. Jednak najbardziej zaskakującym momentem był niecenzuralny zwrot do prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego.

Wielu ludzi mogło być zaskoczonych obecnością Kuby Wojewódzkiego w klipie młodego Matczaka. Niedługo po jego premierze dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie w towarzystwie pięknej brunetki, która również jest obecna w teledysku.

Kobieta u boku dziennikarza to pochodząca z Wrocławia stylistka fryzur, Roksana Pietkiewicz. Fani zwrócili uwagę na obfity biust kobiety, który ich zdaniem jest zbyt wyzywający. W komentarzach można przeczytać opinie, że nie wpływa to dobrze na jakość teledysku.

Przykra wiadomość dla fanów Andrzeja Piasecznego. Planowane na 10 kwietnia koncerty nie odbędą sięPrzykra wiadomość dla fanów Andrzeja Piasecznego. Planowane na 10 kwietnia koncerty nie odbędą sięCzytaj dalej

Dziennikarz zaznaczył, że "Patoreakcja" zbiera bardzo dobre recenzje, więc przybliżył sylwetkę osoby, która jest odpowiedzialna za produkcję posiadającego już ponad 8,6 miliona wyświetleń teledysku:

- [...] przypomnę, że jego twórcą jest mój kolega reżyser, aktor, scenarzysta, stund-uper, prawdopodobnie chrześcijanin Maciej Buchwald - napisał dziennikarz TVN-u.

Jacek Kurski odniósł się do zaczepki Maty

Patrząc po publikowanych pod klipem komentarzach, można śmiało wysnuć wniosek, że słynna już "Patoreakcja" odniosła bardzo duży sukces. Obecnie jest numerem 1 na karcie na czasie pośród polskiej społeczności YouTube.

Wśród całej piosenki najpopularniejszym tekstem piosenki stała się wcześniej wspomniana zaczepka Jacka Kurskiego, który w rozmowie z "Faktem" postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji.

Prezes TVP stwierdził jedynie, że jest to "wulgarne wynurzenie" i nie chciał szerzej komentować zachowania młodego Matczaka, który, jak brzmi jego piosenka, miał powody do użycia takich słów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: instagram.com, Fakt

Następny artykuł