Kuba Wojewódzki Żródło: instagram.com/@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki wyjątkowym zdjęciem wspomina swoją młodość

8 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Kuba Wojewódzki postanowił powspominać minione czasy w mediach społecznościowych. Dzisiaj na oficjalnym profilu dziennikarza zagościła archiwalna fotografia w doborowym “towarzystwie”. Gwiazdor TVN pokazał swoje cenne dobro materialne - jedyny w życiu Wojewódzkiego pojazd japońskiej marki.

  • Kuba Wojewódzki publikuje zdjęcie z dawnych lat
  • Pozował do niego z wyjątkowym samochodem
  • To nie pierwszy raz, gdy celebryta sięga pamięcią wstecz na łamach social mediów

Kuba Wojewódzki może pochwalić się dziś statusem polskiego celebryty. Telewidzowie najlepiej znają dziennikarza z talk-show o tytule odzwierciedlającym jego imię i nazwisko. Wojewódzki nie zawsze jeździł jednak drogimi samochodami, o czym ostatnio przypomniał obserwatorom social mediów.

Kuba Wojewódzki upublicznia archiwalną fotografię

Instagramowy profil Kuby Wojewódzkiego, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, zrzesza grono ponad 1 mln obserwujących. To właśnie ta liczna grupa miała okazję zapoznać się z ciekawostką z życia prywatnego celebryty.

Kuba Wojewódzki wydobył z prywatnej kolekcji zdjęcie datowane na wczesne lata 90 ubiegłego wieku. W tym czasie kariera dziennikarza prężnie się rozwijała, lecz do statusu dzisiejszego gwiazdora stacji TVN sporo mu jeszcze brakowało. Co warto zaznaczyć, celebryta nie występuje na zdjęciu sam.

W 1993 roku, gdy zostało wykonane zdjęcie, Kuba Wojewódzki był posiadaczem, jak twierdzi, jedynego w swoim życiu samochodu japońskiej marki. To na nim w opisie dołączonym do publikacji skupił uwagę dziennikarz. Wojewódzki wspomina, że auto miało wątpliwie przydatną zdolność poruszania się w nietypowy sposób.

Do sieci trafiło zdjęcie Zbigniewa Zamachowskiego z obsadą spektakluDo sieci trafiło zdjęcie Zbigniewa Zamachowskiego z obsadą spektakluCzytaj dalej

- Mój jedyny japoński samochód #toyotamr2. Oprócz tego, że jeździł bokiem, miał też inne zalety. Reszta imidżu tradycyjnie amerykańska... - podpisał zdjęcie Kuba Wojewódzki.

W młodym, pałaszującym zdrową przekąskę mężczyźnie ze zdjęcia niektórzy z trudem rozpoznają dzisiejszego Kubę Wojewódzkiego. Podpowiedzią mogłoby być w tym przypadku okulary, bez których celebryta nie pokazuje się właściwie od początku kariery w polskim show-biznesie. Uwagę wielu internautów skradł jednak wcześniej wspomniany czerwony samochód, czego wyrazem były liczne kierowane ku maszynie westchnienia dające się zauważyć w sekcji komentarzy.

- Chyba najładniejsze auto ze wszystkich co miałeś/masz. Ma to coś, śmigałabym... i ten centralny silnik… - podzieliła się jedna z internautek.

Moda na przeszłość

To nie pierwszy raz, gdy Kuba Wojewódzki pokazał w social mediach zdjęcie sprzed lat. Na podobny krok zdecydował się również pod koniec zeszłego miesiąca. Wtedy celebryta postanowił pochwalić się swoją dawną wycieczką do Ameryki Północnej.

Na profilu Kuby Wojewódzkiego fani mogli zobaczyć zdjęcie z podróży gwiazdora TVN do Nowego Jorku. Zgodnie z zamieszczonym w sieci podpisem fotografia została wykonana w 1994 roku. Kadr pokazuje ubranego w biel Kubę Wojewódzkiego stojącego pośród charakterystycznego miejskiego natłoku reklam i przechodniów, tworzącego typowy obraz słynnej Wall Street.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Instagram

Następny artykuł