Lara Gessler na intymnym zdjęciu Żródło: instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler pokazała, jak karmi córeczkę. Fanki są zachwycone

11 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Lara Gessler podzieliła się z obserwatorami wyjątkowo intymnym kadrem z życia - opublikowała na Instagramie fotografię, na którym karmi córeczkę piersią. Internautki rozpływają się nad widokiem.

  • Lara Gessler została mamą
  • Intymne zdjęcie z córeczką
  • Fanki komentują

Pierwsza wnuczka znanej restauratorki od kilku miesięcy jest już na świecie. Lara Gessler chętnie relacjonowała w mediach społecznościowych przebieg ciąży i nie stroniła od odważnych sesji. Narodziny maleńkiej Neny wywróciły świat Gesslerów do góry nogami, a ku uciesze sympatyków, Lara regularnie dzieli się w sieci fotkami dziewczynki.

Magda Gessler została babcią

21 października 2020 roku córka gwiazdy TVN urodziła swoje pierwsze dziecko. To wielka rewolucja u Gesslerów, bowiem dla Magdy jest to również pierwsza wnuczka. Restauratorka, jak sama przyznała w jednym wywiadów, zupełnie straciła dla Neny głowę, jednak przez pandemię długo nie miała możliwości jej przytulić. W rozmowie z Plejadą pokrótce opowiedziała o pierwszym spotkaniu.

Tłusty Czwartek przyciągnął tłumy pod lokal Magdy Gessler. Jest nagranieTłusty Czwartek przyciągnął tłumy pod lokal Magdy Gessler. Jest nagranieCzytaj dalej

Mimo że wszyscy byliśmy w maseczkach i spotkaliśmy się przed klatką schodową domu Lary, czułam się fantastycznie! Było to dla mnie przeżycie wzruszające do obłędu. Nena jest piękna! Przypomina mi najpiękniejszą lalkę na świecie. Trochę jest podobna do Piotra Szeląga, trochę do Lary, a trochę do mnie. To cudowne i bardzo spokoje dziecko (...) I muszę przyznać, że bardzo brakuje mi normalnego dostępu do mojej wnuczki. Ale w dzisiejszych czasach nie może być inaczej. Najważniejsze jest jej zdrowie - mówiła.

W tych trudnych chwilach Magda Gessler mogła liczyć na szczęście na lawinę zdjęć wnuczki, które przesyłała jej Lara. Młoda mama wieloma z nich chętnie dzieli się również na Instagramie, a najnowsza fotografia wzbudziła sporo emocji wśród obserwatorów.

Lara podzieliła się z fanami wyjątkowo intymnym kadrem, na którym karmi Nenę piersią.

Lara Gessler z córeczką

Dom - podpisała krótko córka restauratorki.

Fanki w kilka chwil zasypały post komentarzami, rozpływając się nad widokiem. Jeden z komentarzy zwraca szczególną uwagę, bowiem internautka postanowiła utwierdzić świeżo upieczoną mamę, że ta nie powinna przejmować się negatywnymi opiniami.

Cudny czas. Niepowtarzalny, osobisty, pełny miłości, relacji i więzi nie do podrobienia. Jeśli dwie strony tego potrzebują i wyrażają chęci i zgodę, nie rozumiem, po co osoby trzecie (totalnie oderwane od tematu) komentują to naturalne zjawisko. Cycuś jest mamy i dziecka. Kropka - napisała fanka.

Jeden z piękniejszych widoków świata - dodała kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plejada

Następny artykuł