Łukasz Nowicki - jego żona opowiedziała o stracie dziecka Żródło: TRICOLORS/East News

Żona Łukasza Nowickiego opowiedziała o stracie dziecka. „Przyszedł trudny i bolesny czas"

16 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska doczekali się jednego wspólnego dziecka – córeczki Józefiny. Zanim jednak dziewczynka przyszła na świat, żona prezentera poroniła. O wyjątkowo trudnym czasie małżonkowie opowiedzieli niedawno w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz.

  • Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska pobrali się w 2016 roku
  • Oboje wychowują dzieci z poprzednich związków
  • W styczniu 2018 roku para powitała na świecie córeczkę Józefinę
  • „O naszym wspólnym dziecku dowiadywaliśmy się dwa razy” – zdradziła niedawno Olga Paszkowska

Łukasz Nowicki i jego żona Olga Paszkowska udzielili wywiadu Katarzynie Burzyńskiej-Sychowicz, która od pewnego czasu prowadzi rozmowy w ramach bloga Anny Lewandowskiej „Baby by Ann”. Oboje zdecydowali się na szczerą opowieść o swoim związku, a także o tragedii, w wyniku której stracili dziecko.

- Jak się poznaliśmy, oboje już byliśmy rodzicami. A o naszym wspólnym dziecku dowiadywaliśmy się dwa razy. Raz poroniłam. Niespodziewanie zaczynam mocnym kalibrem – wyznała na początku rozmowy żona Łukasza Nowickiego.

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska w szczerym wywiadzie. Opowiedzieli o stracie dziecka

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska są małżeństwem od 2016 roku. Para wspólnie wychowuje dwóch synów – Piotra, którego prowadzący „Pytania na śniadanie” doczekał się z Haliną Mlynkovą, oraz Zacharego będącego owocem poprzedniego związku Olgi Paszkowskiej. Na tym ich doświadczenie rodzicielskie jednak się nie kończy.

W styczniu 2018 roku Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska powitali na świecie swoją pierwszą córkę, której dali na imię Józefina. Choć czas oczekiwania na narodziny dziewczynki był niezwykle szczęśliwy, dla przyszłych rodziców wiązał się także z niewyobrażalnym lękiem. Okazuje się, że kilka lat temu żona prezentera poroniła.

Gwiazda „Awantury o Basię” niedawno skończyła 40 lat. Wiemy, czym obecnie się zajmujeGwiazda „Awantury o Basię” niedawno skończyła 40 lat. Wiemy, czym obecnie się zajmujeCzytaj dalej


- Wydaje mi się, że w pierwszą ciążę zaszłam w noc naszych zaręczyn (...) Byłam podekscytowana i szczęśliwa, że tak szybko się udało i w takich okolicznościach. Szybko podzieliliśmy się dobrą nowiną z rodziną i przyjaciółmi, jakbyśmy od początku założyli, że wszystko będzie w porządku i że nie ma ryzyka… Potem przyszedł trudny i bolesny czas, rozczarowanie, strata... – wyznała w wywiadzie.

Strach o kolejną ciążę

Traumatyczne doświadczenia związane ze stratą dziecka spowodowały, że Olga Paszkowska nie umiała w pełni cieszyć się z drugiej ciąży. Choć czekała na narodziny Józefinki z niecierpliwością i ekscytacją, z tyłu głowy wciąż towarzyszyły jej lęk i niepewność.

- Słuchałam z zazdrością opowieści innych mam, że za drugim razem jest więcej luzu. Ja tymczasem byłam zestresowana i pełna lęku (...) Dostałam bolesną lekcję od życia. Będąc w ciąży z Józią, do końca wiedziałam, że happy end niekoniecznie musi być nam dany. Było mi trudno. Dwa razy doświadczyłam ataków lęku, coś mnie zabolało, a ja gnałam z Łukaszem w środku nocy do szpitala, przekonana, że dzieje się coś złego. Bałam się, że stracę kolejną ciążę – wspominała.

Na szczęście druga ciąża Olgi Paszkowskiej zakończyła się pomyślnym rozwiązaniem. W styczniu 2018 roku przejęci rodzice powitali na świecie całą i zdrową Józefinkę. Żona prezentera do dziś nie ukrywa, że odetchnęła z ulgą, dopiero gdy dziecko było już przy niej.

- Wiedziałam, że po raz drugi przeżywam najpiękniejszą chwilę w życiu. Cieszyłam się, że Józia jest zdrowa. Była taka piękna – dodała w wywiadzie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek

Następny artykuł