Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

W "M jak miłość" grała dziewczynę Pawła Zduńskiego. Dziś Joanna Sydor onieśmiela fanów odważnymi kadrami

8 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

W tym roku “M jak miłość” będzie obchodziło 21. urodziny, a produkcja zdecydowanie ma się czym pochwalić. To od 20 lat najchętniej oglądany serial obyczajowy w Polsce. Z tej okazji warto przypomnieć aktorkę, która zasłynęła dzięki wcieleniu się w rolę Teresy Makowskiej, Joannę Sydor.

Joanna Sydor, która była rozpoznawalną twarzą “M jak miłość”, dziś zajmuje się nie tylko aktorstwem. Rozwija się w innej profesji, a co więcej, zachwyca internautów odważnymi zdjęciami na Instagramie.

Dziewczyna Zduńskiego w “M jak miłość”

Joanna Sydor to aktorka teatralna i telewizyjna, która przez lata grała Teresę Makowską w serialu “M jak miłość”. To z nią Paweł Zduński tworzył burzliwy związek. Aktorka nagle zniknęła z serialu, aby pojawić się w nim niemal 10 lat później.

Joanna Sydor zagrała w międzyczasie w takich produkcjach, jak “Samo życie”, “Belfer”, “Prawo Agaty” i “Pułapka”. Epizodycznie pojawiała się też w takich serialach, jak: “Kryminalni”, “Przeznaczenie” czy “Hotel 52”.

Joanna Sydor w sieci

Aktorka jest bardzo aktywna w sieci, regularnie publikując zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Ma też dobry kontakt z fanami, którzy nie oszczędzają jej komplementów.

Janina z Janina z "Sanatorium miłości" przeszła przez dramat. Wstrząsające wyznanie na temat mężaCzytaj dalej

Joanna Sydor nie zajmuje się tylko aktorstwem, a również projektowaniem wnętrz. Jakiś czas temu sieć obiegł jej post, w którym informowała, że przez pandemię poszukuje pracy.

"Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może Ktoś z Was Kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja póki co nie mam zupełnie nic” - mogliśmy przeczytać w poście aktorki na Facebooku.

Sydor dodała, że ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, dlatego może wykonywać nie tylko pracę aktorki:

"Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz" - pisze Joanna Sydor.

Odważne zdjęcia

Aktorka już nie pierwszy raz opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie. Jak poinformowała tym razem, robiła porządki w telefonie i natknęła się właśnie na taki kadr. Jak zauważyli internauci, wygląda bardzo atrakcyjnie.

Od razu pojawiły się komentarze zachwyconych fanów: “Bogini piękna!”, “Bardzo fajna dobranocka!”, “Zmysłowa, ślicznie wyglądasz!” czy “Wow, piękno samo w sobie!”.

Joanna Sydor

Joanna Sydor

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plotek.pl / radiozet.pl / filmweb.pl

Następny artykuł