M jak miłość, Basia Żródło: instagram.com/mjakmilosc.official

M jak miłość: Basia nie będzie mogła znieść rozstania z kolejną wnuczką. Spełnią się też jej przeczucia, Ula i Bartek stracą dach nad głową

10 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Nowe odcinki "M jak miłość" przysporzą widzom sporo dawkę emocji. Basia będzie musiała pożegnać się z kolejną wnuczką i, niestety, spełnią się jej najgorsze przeczucia. Ula i Bartek stracą dach nad głową.

  • Basia straci kolejną wnuczkę
  • Ula i Bartek wyjeżdżają do Warszawy
  • Młode małżeństwo zostanie bez domu

Grono fanów "M jak miłość" rośnie od przeszło 20 lat. Na przestrzeni lat jedne postaci odchodziły z serialu, a na ich miejscu pojawiały się zupełnie nowe. "Emka" z każdym odcinkiem dostarcza widzom sporą dawkę skrajnych emocji - nie brakuje łez wzruszenia, śmiechu, ale i przerażenia. Najnowsze epizody, niestety, dostarczą raczej tych mniej przyjemnych odczuć.

Basia musi pożegnać kolejną wnuczkę

Niekwestionowaną ulubienicą widzów od samego początku jest Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska), z którą przeżywają wszystkie perypetie. Jak podaje Super Express, w kolejnych odcinkach na uwielbianą staruszkę spadnie ogromny ciężar.

W 1567 odcinku, który stacja TVP2 wyemituje w najbliższy wtorek 16 lutego o godzinie 20:55, Basia będzie musiała pożegnać się z Ulą (Iga Krefft) i Bartkiem (Arek Smoleński), którzy zamierzają wyjechać do Warszawy. Pomysł nie spodoba się jednak seniorce i Marysi (Małgorzata Pieńkowska), bowiem nie są do końca przekonane, by na młode małżeństwo czekało w stolicy sielankowe życie.

Anna Mucha pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Przesłodki widokAnna Mucha pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Przesłodki widokCzytaj dalej

Ula i Bartek zlekceważą jednak słowa babci i zrealizują swój plan o wyjeździe. Już w trakcie drogi Mostowiakówna zacznie zamartwiać się o los swój i męża.

Nie żal ci? Nie powiedziałeś mi złego słowa, nie robiłeś wyrzutów… A przeze mnie straciłeś dom, warsztat… Wszystko, co udało nam się zbudować. Masz pecha, biedaku… że trafiłeś właśnie na mnie - powie do Bartka. Ten jednak szybko ją uspokoi.

Już ci mówiłem: z takim pechem mogę iść przez całe życie... Choćby do piekła! - odpowie Lisiecki.

Po dotarciu do Warszawy zatrzymają się u kolegi, jednak nie zagoszczą tam długo - żona mężczyzny uzna Ulę za jego kochankę i wyrzuci znajomych ze swojego domu. Lisieccy zabiorą wszystkie swoje rzeczy i zaczną poszukiwania nowego lokum.

Fani "M jak miłość" przeżyją wstrząs. Ula i Bartek zostaną bez dachu nad głową

W pierwszej kolejności młode małżeństwo zwróci się po pomoc do Lilki (Monika Mielnicka), która zgodzi się przechować ich dobytek, ale niestety, nie znajdzie dla nich miejsca. Wtedy Bartek zdecyduje, że o możliwość noclegu zapytać Piotrka (Marcin Mroczek), ale w ostatniej chwili się z tego wycofa.

Na szczęście na drodze pary stanie nowa miłość Pawła (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), która wręczy im klucze do mieszkania koleżanki, która na jakiś czas wyjechała.

Wieść o kłopotach Lisieckich dotrze do Basi, która przeżyje prawdziwy wstrząs. Czy i tym razem będzie próbować uratować sytuację i ruszy z odsieczą do wnuczki? Tego fani dowiedzą się z najnowszych odcinków "M jak miłość".

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express

Następny artykuł