Swiatgwiazd.pl
facebook.com/mjakmilosc

Fot. facebook.com/mjakmilosc

"M jak miłość": z serialu odchodzi Monika Mielnicka. Jaki jest powód tej decyzji?

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Fani serialu „M jak miłość” na pewno nie będą zadowoleni. Jedna z ulubionych aktorek, która przez długi czas występuje na planie produkcji TVP zdecydowała, że jej drogi z telenowelą się rozejdą. Mowa o Monice Mielnickiej, która wciela się w postać Lilki Mostowiak. Artystka zdradziła, co stanie się z jej postacią zaraz po tym, jak opuści szeregi serialu.

  • Monika Mielnicka odchodzi z serialu „M jak miłość”

  • Aktorka wcielała się w postać Lilki Mostowiak przez dwa lata

  • Mimo rezygnacji z udziału w produkcji artystka nie ma zamiaru rezygnować z aktorstwa

W serialu „M jak miłość” niejednokrotnie dochodziło do roszad, które nie przypadały do gustu telewidzom. Rezygnacja z udziału w serialu Moniki Mielnickiej na pewno spotka się z negatywnym odbiorem, jednak młoda aktorka zdradziła, że ma ambitne plany na swoją przyszłość.

Monika Mielnicka odchodzi z „M jak miłość”

1592 odcinek kultowej produkcji Telewizji Polskiej już za nami, jednak jeszcze podczas jego emisji nikt nie spodziewał się, że będzie to ostatni raz, kiedy przyjdzie ujrzeć nam Monikę Mielnicką, wcielającą się w postać Lilki Mostowiak.

21-letnia aktorka grała bardzo kontrowersyjną postać, która często decydowała się na bardzo nieodpowiedzialne i zastanawiające ruchy. Jednym z nich wykazała się właśnie podczas ostatniego, zagranego przez nią odcinka.

Wróciła z Australii do Grabiny z kochankiem, zdradzając z nim Mateusza, w którego postać wciela się Krystian Domagała. Jej powrót związany był z tym, by namieszać w życiu Mostowiaków, a następnie zniknąć na zawsze.

rolnicy. podlasie andrzej

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej zdradził, ile kobiet chce się z nim umówić

CZYTAJ DALEJ

Dodatkowo przefarbowała swoje ciemne włosy na blond. Jej nowy ukochany, Ethan jest milionerem, który może zapewnić jej życie w luksusie, czego nie był w stanie dać jej Mateusz. Wraz z kochankiem doczekała się córki, o czym poinformowała swoją serialową matkę, Krystynę Banach (Dorota Chotecka-Pazura).

Próbowała również przekonać ją, by starała się zrozumieć jej wybór i zaakceptowała nowy związek. Niestety tak się nie stało i matka odtrąciła przekonania córki i kazała jej się wynosić, a także poinformowała, że nie chce jej znać.

Dlaczego Monika Mielnicka zdecydowała się na odejście z „M jak miłość”?

21-letnia aktorka poinformowała fanów o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama. Zdradziła, że zaraz po domknięciu swoich wszystkich spraw zawodowych oraz edukacyjnych ma zamiar wyjechać z Polski, by spełniać swoje marzenia. Nie jest to jednoznaczne z zamiarem porzucenia aktorstwa. Wręcz przeciwnie:

- Nie lubię pożegnań. Zawsze wtedy nie wiem co powiedzieć... To może tak po prostu. Kochani widzowie i fani serialu M jak miłość: DZIĘKUJĘ! [...] Niebawem wyjeżdżam na dłuższy czas za granicę. Realizuje plany, o których zawsze marzyłam. Jeszcze tutaj w Polsce domknę wszystkie sprawy zawodowe i prywatne, dokończę praktyki psychologiczne i ruszam w świat! Tylko nie myślcie, że rezygnuje z aktorstwa!!! Nie, nie, nie! Są pewne plany, ale na razie cicho, sza - napisała Monika Mielnicka na swoim Instagramie.

Mamy nadzieję ujrzeć aktorkę jeszcze w niejednej produkcji. Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń i powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: superseriale.se.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >