Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Macaulay Culkin po raz pierwszy pokazał dzieci! Tak wyglądają synowie filmowego Kevina! Starszy to kopia taty
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.12.2023 11:50

Macaulay Culkin po raz pierwszy pokazał dzieci! Tak wyglądają synowie filmowego Kevina! Starszy to kopia taty

Macaulay Culkin/ Kevin sam w domu
Macaulay Culkin pokazł dzieci, fot. East News; YouTube @Associated Press

Macaulay Culkin stał się znany dzięki filmowi „Kevin sam w domu”. Szybko stał się najlepiej zarabiającą dziecięcą gwiazdą. Teraz, po wielu życiowych przejściach, sam ma dzieci. Jak wyglądają jego synowie? Gwiazdor pokazał ich po raz pierwszy publicznie, jeden wygląda jak jego kopia.

Macaulay Culkin w "Kevin sam w domu"

Culkin rozpoczął przygodę z filmem już jako czterolatek, ale to rola Kevina McCallistera w filmach „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” przyniosły mu międzynarodową, niesłabnącą sławę. Razem z nagrodami przyszły pieniądze. Za pierwszą część „Kevina” otrzymał 100 tysięcy dolarów, ale kolejne stawki były dużo wyższe. 

Za kolejną produkcję „Moja dziewczyna” dostał już, jako pierwsza dziecięca gwiazda, milion dolarów. Druga część „Kevina” to aż cztery i pół miliona, a kolejne tytuły – po osiem milionów dolarów. Początkowe sukcesy przykryły jednak problemy rodzinne i późniejsze umiarkowane sukcesy. W 1995 roku wycofał się z aktorstwa. Przechodził wtedy rozwód rodziców, którzy walczyli w sądzie nie tylko o opiekę nad dziećmi, ale też o majątek nastoletniego aktora.

Później pojawiły się też problemy z używkami i tragedia w rodzinie. W 2008 roku jego siostra Dakota zginęła na oczach Macaulaya, potrącona przez samochód. Z czasem jednak aktor wyszedł na prostą, a nawet założył rodzinę, o czym poniżej.

"Kevin sam w domu" w Wigilię w Polsacie? Edward Miszczak swoją decyzją może narazić się widzom Macaulay Culkin z "Kevin sam w domu" walczył z uzależnieniem. Po wyjściu na prostą związał się ze znaną aktorką

Macaulay Culkin: rodzina, związki, żona, dzieci

Pierwszą żoną Culkina była aktorka Rachel Miner, jednak ich małżeństwo przetrwało tylko dwa lata do separacji, a cztery do rozwodu w 2002. Później przez osiem lat spotykał się z Milą Kunis, a następnie Jordan Lane Price. W 2018 roku związał się z koleżanką z planu filmowego „Changeland”, Brendą Song.

5 kwietnia 2021 roku Macaulay i Brenda zostali rodzicami pierwszego syna, który otrzymał imię Dakota, po tragicznie zmarłej siostrze aktora. Drugi syn Culkina i Song urodził się w grudniu 2022 roku, jednak do tej pory nie ujawniono, jak się nazywa.

Para nieustannie chroni swoją prywatność, unika mediów społecznościowych i nie pokazuje dzieci publicznie. Fani byli więc wniebowzięci, kiedy niespodziewanie gwiazdor pokazał się na czerwonym dywanie z żoną oraz oboma chłopcami. Okazja była jednak wyjątkowa, poniżej szczegóły i zdjęcia.

Jak wyglądają synowie filmowego Kevina?

Culkin został doceniony przez świat Hollywood. 1 grudnia w Alei Gwiazd w Los Angeles odsłonięto tabliczkę z nazwiskiem Macaulaya. Gwiazdor przybył na uroczystość z całą rodziną, uwagę fotoreporterów szybko więc skradła jego urocza żona Brenda i synowie. Starszy chłopiec, Dakota Song-Culkin, wygląda zupełnie jak kopia jego znanego taty.

Co ciekawe, syn Culkina jest przekonany, że to on zagrał w „Kevin sam w domu”! Macaulay opowiadał wywiadach, że obejrzał film z chłopcem, i wykorzystując ich szalone wręcz podobieństwo, wmówił mu, że to on jest na ekranie.

Pokazywałem mu film w zeszłym roku, sądzi, że ​​jest bardzo zabawny. Przekonałem go, że to on jest dzieciakiem z filmu. Zapytałem: »Pamiętasz, że miałeś kiedyś żółte włosy? Pamiętasz, jak dopadałeś złych gości?«. On na to: „Tak!” On jest takim kłamczuchem. Powiedziałem mu: »Nic z tego nie pamiętasz« – żartował gwiazdor.

A wy widzicie rodzinne podobieństwo? Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Culkina z synami.

Macaulay Culkin, Kevin sam w domu
Macaulay Culkin z żoną i synami w Alei Sław, fot. Rex Features/East News
Macaulay Culkin/ Kevin sam w domu
Macaulay Culkin z żoną i synami w Alei Sław, fot. Rex Features/East News
Macaulay Culkin, Kevin sam w domu
Macaulay Culkin z żoną i synami w Alei Sław, fot. Rex Features/East News
Macaulay Culkin, Kevin sam w domu
Macaulay Culkin z żoną i synami w Alei Sław, fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News