Maciej Dowbor opublikował poruszający wpis Żródło: Jan BIELECKI/East News

Poruszający wpis Dowbora o zmarłym przyjacielu. Miał tylko 41 lat, osierocił dwójkę dzieci

19 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

17 lutego minęła druga rocznica śmierci Tomasza Albera – cenionego producenta filmowego i przyjaciela Macieja Dowbora. Mężczyzna zmarł w wieku 41 lat, zostawiając ukochaną żonę i dwie córki. W środę jego pamięć uczcił między innymi dziennikarz Polsatu. Maciej Dowbor opublikował w sieci poruszający wpis.

  • 17 lutego 2019 roku zmarł Tomasz Alber
  • Producent filmowy osierocił dwie córki – Julkę i Nelkę
  • Tomasz Alber był bliskim przyjacielem Macieja Dowbora
  • W środę dziennikarz w poruszający sposób uczcił jego pamięć

Dwa lata temu – 17 lutego 2019 roku – Maciej Dowbor pożegnał bliskiego przyjaciela. Dziennikarz nie umiał uwierzyć w wiadomość o śmierci Tomasza Albera. Krótko po otrzymaniu przykrej informacji podzielił się nią w social mediach.

- Albi!!! Żegnaj Przyjacielu. Po cichu mam wciąż nadzieję, że za chwilę zadzwonisz i będziesz tarzał się ze śmiechu jak mnie wkręciłeś. Kocham Cię Bracie i zawsze będę – pisał Maciej Dowbor po śmierci przyjaciela.

Od śmierci Tomasza Albera minęły dwa lata. Maciej Dowbor wspomniał przyjaciela

Śmierć Tomasza Albera wstrząsnęła całą Polską. Mężczyzna zmarł w wieku 41 lat, a na jego pogrzebie pojawili się między innymi Cezary Pazura i Joanna Racewicz. Wśród żałobników nie zabrakło również Macieja Dowbora. Po pożegnaniu przyjaciela dziennikarz przyznał, że zrozumiał, jak kruche jest życie ludzkie.

- Odejście przyjaciela było ostrzeżeniem. To był znak, że muszę zwolnić, cieszyć się chwilą, coś zmienić w życiu – mówił w rozmowie dla Faktu.

W młodości Pola Raksa zachwycała urodą. Dziś ma 80 lat, niebywałe, jak wyglądaW młodości Pola Raksa zachwycała urodą. Dziś ma 80 lat, niebywałe, jak wyglądaCzytaj dalej

W ubiegłą środę minęły dwa lata, odkąd Polska usłyszała o śmierci cenionego producenta. Jego pamięć uczciło tego dnia mnóstwo osób. Maciej Dowbor zrobił to między innymi w social mediach. Dziennikarz opublikował zdjęcie zmarłego przyjaciela i opatrzył je krótkim komentarzem.

- Dziś mijają 2 lata Przyjacielu. ALBI... Pamiętamy – napisał na Instagramie.

Kim był Tomasz Alber?

Tomasz Alber był nie tylko przyjacielem Macieja Dowbora, ale przede wszystkim cenionym producentem telewizyjnym, z którym współpracowały największe stacje w Polsce. Mężczyzna pracował przy takich imprezach jak Top Trendy czy Sylwestrowa Moc Przebojów na Polsacie.

Tomasz Alber był także właścicielem firmy Albert Production, która zajmowała się impresariatem artystycznym polskich gwiazd. Prywatnie producent miał żonę i dwie córki – Julkę i Nelkę. O rodzinie mężczyzny wspominali jego współpracownicy, którzy dwa lata temu udostępnili informację o jego śmierci.

- Dzisiaj odszedł Tomek Alber, mąż Agnieszki, tata Julki i Neli, przyjaciel wielu z nas. Kochał ludzi i ludzie go kochali. Pomyślcie dzisiaj o nim ciepło i przypomnijcie sobie za co tego wyjątkowego, wesołego człowieka kochaliście – pisali wówczas na Facebooku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, Wprost, Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł