Maciej Kurzajewski o synu Żródło: instagram.com paulinasmaszczkurzajewska

Syn Macieja Kurzajewskiego nie może wrócić do domu

30 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Maciej Kurzajewski zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące starszego syna, Franka. Jak się okazuje, młody mężczyzna studiuje za granicą. Z tego powodu był zmuszony do podjęcia trudnej decyzji - nie mógł wrócić do domu nawet na święta. Nie może też widywać się z ojcem tak często, jak oboje by sobie tego życzyli.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym zajmuje się syn Macieja Kurzajewskiego
  • Jaką decyzję podjął
  • Jak wyglądało dzieciństwo dziennikarza

Maciej Kurzajewski sam wychowywał się w dużej rodzinie. Jako dziecko mieszkał z rodzicami, babcią i dwiema siostrami. Wyrastał w przekonaniu, że rodzina jest najważniejsza i zawsze otwarcie mówił, że w swoim życiu na pierwszym miejscu stawia synów, 15-letniego Julka i 23-letniego Franka. Straszy z nich musiał podjąć trudną decyzję.

Maciej Kurzajewski szczerze o synu

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia dotyczące Franka. Syn prezentera miał nie mieszkać w Polsce. Teraz Maciej Kurzajewski potwierdził te informacje. Jak się okazuje, 23-latek studiuje za granicą. Przez to Maciej Kurzajewski rzadko się z nim widuje, a odwiedzin nie ułatwia pandemia koronawirusa.

Choć obecnie zajęcia dla studentów odbywają się w trybie online, Franek musi być obecny na miejscu. Dlatego też musiał podjąć trudną decyzję, jakiej obawia się niemal każdy rodzic - nie pojawił się w domu na święta. Tata jednak jest wyrozumiały.

- Kończy studia magisterskie. I choć ostatni semestr odbywał się online, to i tak musiał być na miejscu. W związku z tym także święta spędziliśmy oddzielnie. Łączyliśmy się poprzez Zoom. Ale gdy już wraca, mamy nieustający kontakt. Doceniam to, ale zdaję sobie też sprawę, że zaczął własne życie. Franek jest przecież dorosłym facetem, ma swój świat, swoich przyjaciół- powiedział dziennikarz w rozmowie z "Dobrym tygodniem".

Koszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy przez obostrzeniaKoszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy przez obostrzeniaCzytaj dalej

Jak podkreśla Maciej Kurzajewski, wychował synów na dobrych ludzi. Ma także nadzieję, że pandemię koronawirusa uda się szybko opanować, a on i Franek będą się mogli się widywać częściej niż do tej pory.

Jak dziennikarz wspomina swoje dzieciństwo?

Sam z rozrzewnieniem wspomina czasy swojego dzieciństwa. Wtedy o internecie nikt nawet myślał, a największą frajdą były gwarne rozmowy z całą rodziną. Był pilnym uczniem, który chętnie się uczył i uczestniczył w licznych zajęciach pozalekcyjnych.

- W liceum śpiewałem w chórze chłopięcym, potem tańczyłem w zespole modern jazzowym, uczyłem się też gry na skrzypcach w szkole muzycznej- wspomina

Przez cały czas wspierali go rodzice, którzy zawsze zachęcali prezentera do nauki i kibicowali mu. Najpewniej to od nich Maciej Kurzajewski przejął wartości, jakimi dziś się kieruje i sam stara się być jak najbardziej obecny w życiu obu swoich pociech.

Nie zmieniło tego nawet rozstanie z żoną, Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. Choć według dziennikarki miłość między nimi wygasła, łączy ich miłość do synów. Choć rozwód nigdy nie należy do przyjemności, na pewno starali się, by Julek i Franek jak najmniej odczuli jego skutki na własnej skórze.W mediach społecznościowych pary ciągle można oglądać nowe zdjęcia, gdzie całą rodziną spędzają czas.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik

Następny artykuł