Swiatgwiazd.pl
M Stuhr EN

TRICOLORS/East News

Maciej Stuhr pokazał zdjęcie z planu. Nergal skomentował je w żartobliwy sposób

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Jego talent sprawia, że bez przerwy jest rozchwytywany i cały czas dostaje nowe role filmowe. Gwiazdor dzieli się na Instagramie zdjęciami z życia codziennego, czyli z planów zdjęciowych. Jego ostatnia fotka nie przypadła do gustu Adamowi Nergalowi.

  • Maciej Stuhr to popularny polski aktor filmowy i teatralny

  • Często wrzuca zdjęcia ze swojej pracy do sieci

  • Adam Nergal postanowił skomentować zdjęcie Macieja Stuhra

Widocznie o Adamie Nergalu nie mówiło się na tyle długo, że postanowił przypomnieć o sobie, wrzucając kontrowersyjny komentarz pod postem Macieja Stuhra. Fani nie do końca zrozumieli intencje muzyka, który słynie ze skandali. Czy Nergal chciał zadrzeć z młodym Stuhrem?

Maciej Stuhr i jego kariera

Maciej Stuhr to syn słynnego Jerzego Stuhra, którego znamy z kultowych filmów, m.in. Seksmiisji. Młodsza część może kojarzyć jego głos z filmu Shrek. W ślady ojca poszedł Maciej, który również został aktorem.

Maciej Stuhr ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a potem zrobił doktorat na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Aktor, ze względu na swoje wykształcenie, nie ogranicza się jedynie do filmu. Działa prężnie w teatrze, gdzie ostatnio zaliczył swój debiut reżyserski sztuką Inni Ludzie na podstawie powieści Doroty Masłowskiej.

Macieja znamy z kultowych filmów, takich jak Chłopaki nie płaczą, Poranek kojota, Listy do M., Planeta dla singli czy Sala samobójców: Hejter. Obecnie jest aktorem w Nowym Teatrze w Warszawie. Aktywnie udziela się również w dubbingu.

A Włodarczyk IG

Agnieszka Włodarczyk otworzyła się przed fanami. Opowiedziała o problemach z laktacją

CZYTAJ DALEJ

Adam Nergal komentuje zdjęcie Macieja Stuhra

Maciej Stuhr jest zapracowanym aktorem. Nic więc dziwnego, że na jego instagramowym profilu — który śledzi prawie 330 tysięcy fanów — najwięcej miejsca zajmują fotki z planów zdjęciowych lub teatru. Ostatnie wrzucone przez niego zdjęcie wzbudziło niemałą sensację.

To selfie, na którym aktor prezentuje się w nietypowy sposób. Na jego twarzy widać wyraźną charakteryzację filmową — Maciej wygląda jak poturbowany! Widocznie grana przez niego postać brała udział w bójce. Aktor opatrzył zdjęcie opisem:

- I taka to robota...

Nieco zabawny post dał obserwatorom Macieja pretekst do humorystycznych komentarzy. Głos zabrała m.in. Grażyna Wolszczak, która spytała:

- Należało Ci się? Czy za niewinność?

Inni rozbawieni obserwatorzy również dołożyli swoje trzy grosze do karuzeli śmiechu. Dopatrzeć się można było innych, równie zabawnych wypowiedzi:

- Tak to jest, kiedy spędza się na planie kilka bitych godzin.

- bo powiedzialem Jej cos o "cnotach niewiescich"

- Typowy poniedziałek w korpo.

- „Bo zupa była za słona???”

Jednak jeden głos niezwykle poruszył obserwatorów Macieja Stuhra. Chodzi o Adama Nergala, który albo chciał być złośliwy w stosunku do aktora i zaznaczyć swoje preferencje polityczne, albo jego żart był po prostu nietrafiony. Kontrowersyjny muzyk zespołu metalowego napisał:

- Było podskakiwać PIS?!? Było???

W odpowiedzi na ten komentarz fani Macieja Stuhra rozpętali prawdziwą burzę. Zaczęło się od wypominania Adamowi, ze to on od dawna zadziera z "firmą z 2000-letnią tradycją". Ktoś inny dodał, że jest to "2000 lat kłamstwa", na co kolejny internauta napisał, że faktycznie, "2000 lat i czas kończyć".

Obserwatorzy Macieja Stuhra jeszcze długo komentowali kontrowersyjny wpis Nergala. Nie mogło zabraknąć refleksji nad obecną władzą i oskarżeń bezbronnego kota szefa partii PiS, że to on miałby być winny obrażeniom na twarzy Macieja. Długi dialog internautów jednak nie rozstrzygnął, czy wypowiedź Nergala miałaby być dowodem na jego wrogie nastawienie, czy brak umiejętności w opowiadaniu żartów.

Nergal kom IG

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Michał Szpak przeszedł tym razem samego siebie. Co stało się z jego twarzą?

  • Kasia Cichopek zrelacjonowała, jak teraz wygląda praca na planie "M jak miłość". "Dramat"

  • Doda pokazała naturalne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

źródło: Instagram

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >