Madonna Żródło: Fot. Madonna / Facebook

Brat Madonny od lat mieszka pod mostem. “Dlaczego moja siostra jest multimilionerką, a ja bezdomnym na ulicy?"

23 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Nie jest tajemnicą, że Madonna wychowała się w wielodzietnej, ubogiej rodzinie. Z większością królowa popu nie utrzymuje kontaktu. Do tego grona należy jeden z jej braci, który od lat mieszka na ulicy. Jak wypowiada się o siostrze?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego brat Madonny mieszka na ulicy
  • Jak wygląda kontakt gwiazdy z rodziną
  • Co napisał o niej młodszy brat piosenkarki
  • Czy Madonna odniosła się do sprawy

Rodzina Madonny od dawna budzi zainteresowanie mediów. Szczególną uwagę przykuwa Anthony Ciccone, starszy rodzony brat piosenkarki. Od lat mieszka pod mostami w Michigan.

Madonna zerwała kontakt z rodziną

Anthony Ciccone pracę stracił w 2010 roku i w tym momencie jego życie legło w gruzach. Do tego czasu zajmował się pracą w rodzinnej winnicy, handlując winem o nazwie “Madonna”. Gdy stracił cały swój dobytek, to właśnie do siostry zwrócił się o pomoc.

- Dlaczego moja siostra jest multimilionerką, a ja bezdomnym na ulicy? Nigdy nie mów nigdy. To mogło się przydarzyć każdemu - opowiadał Anthony Ciccone w wywiadzie dla "Michigan Messenger".

Brat Madonny zarabia na zbieraniu puszek i butelek, korzysta też ze wsparcia lokalnych fundacji katolickich i pomocy społecznej.

Dramatyczne wyznanie Artura Barcisia. Aktor chciał popełnić samobójstwoDramatyczne wyznanie Artura Barcisia. Aktor chciał popełnić samobójstwoCzytaj dalej

- Ostatniej zimy odmroziłem sobie nogi. Jeden z moich znajomych stracił wszystkie palce u nóg, kilku innych zmarło z wychłodzenia - mówił w rozmowie z lokalną gazetą "Michigan Messenger".

Ciccone nigdy nie ukrywał, że od początku nie miał dobrego kontaktu z siostrą. W wywiadzie dla “Daily Mail” przyznał, że Madonna “ma gdzieś, czy żyję, czy nie”. Od lat się do niego nie odzywa, nigdy nie próbowała wyciągnąć do niego pomocnej dłoni.

Rodzinny konflikt

Madonna nie komentuje sprawy swojego brata. Dawniej jej agent zapewniał, że gwiazda próbowała pomóc mężczyźnie i wysłać go na odwyk alkoholowy, Ciccone miał jednak odmówić.

Z powodu alkoholizmu odwróciła się od niego też reszta rodziny. Jedynym warunkiem, który musi spełnić, aby otrzymać pomoc, jest odstawienie używek. To właśnie przez nadużywanie alkoholu miał stracić pracę w rodzinnej winnicy.

Madonna żyje w konflikcie nie tylko ze starszym bratem. W 2008 roku młodszy brat, Christopher Ciccone wydał książkę “Moje życie z Madonną”. Opisał w niej zachowanie królowej popu jako egoistyczne, a ją samą jako zimną, skąpą i manipulującą ludźmi.

Autor książki zapewniał, że siostra zwracała się do niego słowami: "Ty kupo g**na! Byłbyś nikim beze mnie!". On też dziś nie ma kontaktu z Madonną.

Madonna / Facebook

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plejada.pl

Następny artykuł