Magda Gessler o Schronisku Smaków Żródło: instagram.com/magdagessler_official

Ostre słowa Magdy Gessler o Schronisku Smaków. "To miejsce nie ma prawa być już firmowane moim nazwiskiem"

1 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Magda Gessler właśnie zakończyła współpracę ze Schroniskiem Smaków. Nie minęło wiele czasu, a znana restauratorka zdecydowała się na dość ostro komentarz. Według niej lokal powinien w pełni się od niej odciąć.

Magda Gessler zabrała głos w sprawie oświadczenia Schroniska Smaków dotyczącego zerwania umowy. Przypomnijmy, że w połowie stycznia tego roku restauracja sygnowana nazwiskiem celebrytki oficjalnie poinformowała, że "nie zamierza dłużej stosować się do obostrzeń i odtąd będzie otwarta w normalnym trybie".

Okazało się, że Magda Gessler nie zgadza się z takim obrotem spraw, a już kilka dni później Schronisko Smaków wydało oświadczenie, informując, że współpraca z gwiazdą TVN została zakończona.

Magda Gessler ostro o zerwaniu umowy

Umowę o współpracy wypowiedzieliśmy już w listopadzie 2020 roku z zachowaniem półrocznego okresu wypowiedzenia, który upływał w kwietniu 2021 r. Skąd więc szybsze zakończenie współpracy? Główny wpływ miało na to "oświadczenie" Magdy Gessler na jej Facebooku. Zdecydowaliśmy się na otwarcie restauracji po ZIELONYM ŚWIETLE od prawników Pani Magdy, którzy brali czynny udział w "debatowaniu" na temat tego czy otwierać, czy nie. Otworzyliśmy restaurację, a tego samego dnia Pani Magda opublikowała oświadczenie, w którym sprzeciwia się otwarciu i zarzeka, że nic o tym nie wiedziała - brzmi oświadczenie opublikowane przez restaurację, która właśnie zmieniła nazwę Schronisko Bukowinka.

Wpis jest bowiem reakcją na zamieszczony wcześniej przez Gessler na Facebooku wpis, w którym sprzeciwiła się otwarciu lokalu.

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka i przekazała niesamowite wieści. Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka i przekazała niesamowite wieści. "Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi"Czytaj dalej

To jest duża restauracja, ma ponad 300 miejsc siedzących, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne ja się pod tym nie podpisuję! - grzmiała.

Nie minęło wiele czasu, a gospodyni Kuchennych Rewolucji po raz kolejny zabrała głos na forum publicznym. Na swoim Facebooku zamieściła wpis, wyraźnie podkreślając, że już nic nie łączy jej ze Schroniskiem Smaków (teraz Schroniskiem Bukowinka).

Gessler postanowiła poinformować swoich odbiorców, co przyczyniło się do zerwania umowy i podkreśliła, że Schronisko Bukowinka "nie ma prawa być już firmowane jej nazwiskiem".

W dniu 29.01 z winy franczyzobiorcy rozwiązałam umowę ze skutkiem natychmiastowym. Nie zgadzam się z priorytetami ani filozofią prowadzenia tego miejsca przez franczyzobiorcę. I dlatego nie będę odpowiadała za jakość, menu, wygląd, wystrój restauracji oraz sklepu internetowego. Nie będę odpowiadała także za żadne inne aspekty związane z działalnością tego podmiotu. W związku z tym, od 29.01.2021 roku to miejsce nie ma prawa być już firmowane moim nazwiskiem - poinformowała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook

Następny artykuł