Magda Gessler - ceny pączków Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 02.06.2019 Premiera lodw Ice Queen Magdy Gessler n/z: GESSLER MAGDALENA MAGDA

Cena pączków Magdy Gessler powala. Za odrobinę rozkoszy trzeba zapłacić prawdziwe krocie

4 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Wielkimi krokami zbliża się tłusty czwartek, czyli dzień, w którym wielu Polaków postanowi skosztować słodkości Magdy Gessler. Ceny za produkty znanej restauratorki robią jednak wrażenie. Sprawdziliśmy cennik!

Magda Gessler to niekwestionowana królowa wśród polskich restauratorów. Nic więc dziwnego, że w tłusty czwartek z jej oferty będzie chciało skorzystać mnóstwo osób. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” już zbiera zamówienia.

Tłusty czwartek u Magdy Gessler. Jak wygląda cennik?

Jedną z restauracji Magdy Gessler, która cieszy się fantastyczną opinią klientów, jest „AleGloria”. W mediach społecznościowych i na stronie internetowej lokalu już pojawiły się cenniki obowiązujące nie tylko w tłusty czwartek, ale także w walentynki.

- Kochani goście, pozostajemy w trybie „skoro Wy do nas nie możecie, to my do Was z wielką chęcią”. (…) Zapraszamy do składania zamówień (…) – czytamy na Facebooku.

Ponieważ tłusty czwartek wypada najpierw, bo już 11 lutego, postanowiliśmy skupić się na cenniku obowiązującym właśnie tego dnia. Jak widzimy, klienci Magdy Gessler będą mogli zajadać się nie tylko pączkami, ale także wieloma innymi smakołykami. Znajdą się wśród nich między innymi faworki, trufle czekoladowe i rurki z kremem.

Dominika Tajner przeszła spektakularną metamorfozę. Dominika Tajner przeszła spektakularną metamorfozę. "Metamorfoza życia. (...) Jestem zachwycona"Czytaj dalej

Każdy produkt będzie miał jednak swoją cenę, która – jak na restaurację Magdy Gessler przystało – nie będzie wcale niska. Najtańsze w cenniku są racuchy z jabłkami, za które klient zapłaci całe 4 zł. Pączki, które 11 lutego cieszyć się będą jednak największym zainteresowaniem, zostaną sprzedane za 6 zł.

Dlaczego ceny u Magdy Gessler są takie wysokie?

6 zł za jednego pączka to o wiele więcej niż życzą sobie właściciele innych polskich lokali. U Magdy Gessler klientów mogą zszokować także inne ceny, np. 300g faworków za 40 zł albo donaty z cukrem za 8 zł. Restauratorka od lat nie ukrywa jednak, że w jej produktach liczy się przede wszystkim jakość.

- Na zamówienia nie narzekamy. Wydaje mi się, że żyjemy w czasach, kiedy stawiamy na jakość, więc moim zdaniem dużo lepiej jest wziąć jedno ciastko, które będzie takie, jak powinno, będzie wspaniale smakowało i zjesz to jedno ciastko, niż napchasz się kilogramem ciasta, które jest żadnej jakości – mówiła Magda Gessler w wywiadzie dla Plejady z 2019 roku.

Rok później w rozmowie z tym samym serwisem wysokie ceny w restauracjach Magdy Gessler skomentowała także jej córka, Lara. Celebrytka zwróciła uwagę między innymi na ogrom pracy, który trzeba włożyć w przygotowanie słodkości.

- Nikt nikogo nie zmusza. Robienie faworków jest pracochłonną robotą. Nie jesteśmy zachłanni na przepisy. Wszystko jest. Możecie robić sami, a jak wam się nie chce, to my bardzo chętnie zrobimy to za was. I stąd jest cena. I z tego, jakie są czynsze na Mokotowskiej – powiedziała.

Cennik-Gessler

Źródło: screen/alegloria.pl

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Facebook

Następny artykuł