Magda Gessler zdementowała plotki o swoim ślubie Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 24.01.2019 Prezentacja wiosennej ramowki TVN n/z: GESSLER MAGDALENA MAGDA

Czy Magda Gessler wzięła ślub? Restauratorka w końcu skomentowała ostatnie rewelacje

5 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Magda Gessler odniosła się do plotek dotyczących swojego ślubu z ukochanym. Zaprzeczyła doniesieniom i szczerze opowiedziała o relacji z Waldemarem Kozerawskim. „Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne” – powiedziała w rozmowie z Faktem.

  • Magda Gessler dwa razy stawała na ślubnym kobiercu
  • Media obiegły informacje, że słynna restauratorka wyszła za mąż po raz trzeci
  • W rozmowie z Faktem Magda Gessler zdementowała plotki

W czwartek media obiegła informacja o kolejnym ślubie Magdy Gessler. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” miała wyjść za Waldemara Kozerawskiego, z którym związana jest od blisko 18 lat. Dowodem na ich ślub miał być post na Facebooku.

Wpis na profilu Magdy Gessler wywołał sensację

Historia związku Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego jest bardzo zawiła. Para poznała się jeszcze w młodości, po czym rozstała się na 23 lata. Obecnie restauratorka i jej ukochany tworzą szczęśliwy związek z kilkunastoletnim stażem.

Waldemar Kozerawski postanowił niedawno udowodnić swoją miłość do Magdy i Gessler i za pośrednictwem jej konta na Facebooku opublikował poruszający wpis. Oprócz wielu komplementów, których użył pod adresem swojej ukochanej, uwagę internautów przyciągnęło jedno słowo – żona.

- Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów oddzielając życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów…. Dzisiaj postanowiłem to zmienić. Chciałbym powiedzieć o Mojej Żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku – napisał.

Tylko u nas. Uczestnik „Rolnik szuka żonyTylko u nas. Uczestnik „Rolnik szuka żony" zdradza, jaka za kulisami jest Marta ManowskaCzytaj dalej

Magda Gessler zdementowała plotki o ślubie

Post Waldemara Kozerawskiego wywołał prawdziwą sensację. Internauci od razu zaczęli zastanawiać się, kiedy zakochani zdążyli się pobrać i od kiedy nie są już tylko partnerami, ale mężem i żoną. Plotkom nie było końca.

Do doniesień na temat własnego ślubu w końcu odniosła się Magda Gessler. Jak wyznała, od kilkunastu lat żyje z Waldemarem Kozerawskim, którego traktuje jak swojego męża. Obietnicę miłości złożyła mu jednak tylko w cztery oczy.

- Czuję się jego żoną, a on moim mężem. I to trwa. Czy jest coś bardziej prawdziwego niż to, że dwoje ludzi składa sobie taką obietnicę miłości tylko między sobą? Z własnej woli, chęci. Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Byli mężowie Magdy Gessler

Magda Gessler dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszym mężem restauratorki był Volkhart Müller, który zmarł w 1987 roku. Po jego śmierci celebrytka wróciła do Polski i wyszła za Piotra Gesslera. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu.

- Przyzwyczajona byłam do tego, że mąż jest gwarantem poczucia bezpieczeństwa rodziny. Piotr jest osobą bardzo dobrą, ale ja czułam się sama w tej odpowiedzialności – mówiła po latach w rozmowie dla Vivy.

Magda Gessler - postŹródło: Facebook/Magda Gessler

Magda Gessler i Waldemar KozerawskiMagda Gessler i Waldemar Kozerawski (Źródło: East News)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Jastrząb Post, Viva, Facebook

Następny artykuł