Magda Gessler, wnuczka Żródło: instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler ma utrudniony kontakt z Neną? "Lara oddala mi wnuczkę coraz bardziej"

21 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Magda Gessler przyznała w jednym z wywiadów, że nie może widywać wnuczki tak często, jak by tego chciała. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo, o które Lara bardzo dba. Ona sama z kolei stwierdziła, że rzadkie wizyty babci to wynik natłoku obowiązków.

  • Magda Gessler po raz pierwszy została babcią
  • Epidemia koronawirusa uniemożliwia Gessler częste odwiedziny wnuczki
  • Lara Gessler komentuje rzadkie wizyty babci u Neny

W ubiegłym roku życie Magdy Gessler wywróciło się do góry nogami - na świat przyszła jej pierwsza wnuczka, dla której ta zupełnie straciła głowę. Jak znana restauratorka przyznała w jednym z wywiadów, maleńka Nena jest jej oczkiem w głowie, ale niestety, nie od razu miała możliwość ją zobaczyć.

Magda Gessler nie mogła przytulić wnuczki

Ze względu na epidemię koronawirusa w pierwszych tygodniach życia Magda Gessler nie mogła przytulić, ani nawet dotknąć Neny. Lara bardzo dba o bezpieczeństwo córeczki, dlatego pierwsza wizyta babci u wnuczki miała miejsce na klatce schodowej przy zachowaniu odpowiedniej odległości.

Mama już nie mogła wytrzymać, więc podjechała samochodem pod naszą klatkę, żebyśmy po prostu wynieśli małą, chociaż na chwilę i tak też się stało. Mimo to, że bez dotykania, bez całowania, to przynajmniej ją zobaczyła i mega też się wzruszyła tym. To jest wspaniałe. Myślę, że jest bardzo, bardzo szczęśliwa - mówiła Lara w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Agata Kulesza opowiedziała, jak pożegnała ukochane koty. Pomogła jej córkaAgata Kulesza opowiedziała, jak pożegnała ukochane koty. Pomogła jej córkaCzytaj dalej

Na szczęście już po kilku tygodniach restauratorka mogła wziąć w objęcia ukochaną wnuczkę, co zresztą prędko zrelacjonowała na swoim Instagramie. Okazuje się jednak, że Gessler nie może cieszyć się z odwiedzin tak często, jak by tego chciała.

Lara ogranicza wizyty babci?

Nie tak dawno w rozmowie z Jastrząb Post gwiazda TVN przyznała, że Lara wciąż stara się dbać o bezpieczeństwo rodziny i nieczęsto przyjmuje gości.

Lara oddala mi wnuczkę coraz bardziej, żeby była bardziej bezpieczna. Bardzo dużo robi pracy w studiach, w miejscach bezpiecznych. Starają się trzymać tę rodzinę trochę dalej od cywilizacji - mówiła Magda.

Głos zabrała również sama Lara, podkreślając, że rzadkie odwiedziny są też wynikiem natłoku obowiązków. Obie mają swoje zajęcia i trudno jest im pogodzić je ze wspólnie spędzonym czasem.

To jest kwestia dwóch kobiet dość zapracowanych, którym jest się ciężko spotkać, ale mama dzisiaj do nas przychodzi na obiad. Nie jestem mistrzynią w odbieraniu telefonów, więc jak już któryś raz nie odbieram od niej telefonu, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą - wyznała Lara.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł