Magda Narożna - czym zajmowała się, zanim zaczęła śpiewać? Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 13.08.2020 Nagranie Jaka to melodia? n/z: NAROZNA MAGDALENA

Mało kto wie, czym kiedyś zajmowała się Magda Narożna. Nie miała nic wspólnego z muzyką

3 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

W ostatnim czasie Magda Narożna dwukrotnie zaskoczyła swoich fanów. Wokalistka „Pięknych i Młodych” ogłosiła, że wystąpi w kolejnej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, a także zdradziła, czym zajmowała się przed laty. „Pracowałam w ortodoncji, potrafiłam być nawet 10 godzin w pracy” – wspominała w rozmowie dla magazynu Party.

  • Magda Narożna od wielu lat współpracuje z zespołem „Piękni i Młodzi”
  • Wokalistka pochwaliła się, że wystąpi w kolejnej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”
  • Gdyby nie jej pasja do muzyki, zapewne pracowałaby w gabinecie stomatologicznym

Magda Narożna od lat doskonale odnajduje się na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka regularnie nagrywa nowe single i gra koncerty z zespołem „Piękni i Młodzi”. Teraz – gdy z powodu pandemii koronawirusa występy gwiazd zostały ograniczone – piosenkarka postanowiła wziąć udział w popularnym programie rozrywkowym Polsatu. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Magda Narożny w kolejnej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”

Wokalistka „Pięknych i Młodych” regularnie korzysta ze swoich profili społecznościowych, za pomocą których kontaktuje się z fanami i chwali nowymi osiągnięciami. Nie tak dawno na jej Instagramie pojawiło się kilka ujęć sugerujących udział w przyszłej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Internauci byli zachwyceni.

- Trening zaliczony (…) A Wy w jakiej odsłonię byście chcieli mnie zobaczyć ? Cudowniej niedzieli – napisała pod koniec stycznia Magda Narożna.

Powyższym wpisem, do którego z biegiem czasu dołączyły kolejne, znana piosenkarka potwierdziła, że już niebawem pojawi się na scenie Polsatu, by co tydzień prezentować na niej inną gwiazdę muzyki popularnej. To jednak nie koniec rewelacji – przy okazji rozmowy z magazynem Party Magda Narożna zaskoczyła swoich sympatyków osobistym wyznaniem.

TVP zwolniło prezenterkę pogody po 20 latach pracy. Powodem serduszko WOŚPTVP zwolniło prezenterkę pogody po 20 latach pracy. Powodem serduszko WOŚPCzytaj dalej

Co robiła Magda Narożny, zanim zaczęła śpiewać?

Piosenki „Pięknych i Młodych” nucą wszyscy fani disco polo, dance i euro disco. Grupa powstała w 2012 roku, a do jej najbardziej znanych utworów zalicza się między innymi: „Ona jest taka cudowna”, „Kocham się w Tobie” i „Wyśmienicie”. Przed założeniem zespołu każdy z jego członków zajmował się jednak czymś innym.

Magda Narożna nie ukrywa, że kocha swoją pracę i nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Zanim jednak zaczęła się nią zajmować zawodowo, pracowała w gabinecie stomatologicznym. Nie tak dawno zdradziła dziennikarce Party, że w przeszłości ukończyła szkołę, dzięki której została wykwalifikowaną higienistką stomatologiczną.

- Bardzo świadomie skończyłam ten kierunek. Zanim zaczęłam się dokształcać, pracowałam przez prawie trzy lata w gabinecie. Lubiłam to, pracowałam w ortodoncji, potrafiłam być nawet 10 godzin w pracy – wyznała wokalistka.

Zainteresowanie stomatologią towarzyszy Magdzie Narożnej do dziś. Jak przyznała podczas wywiadu, czasem zdarza jej się nawet zajrzeć w zęby swoich znajomych.

- Aż się wkurzam czasami na siebie, bo ja naprawdę jestem taka, że potrafię komuś znajomemu, lub komuś, kogo poznam, powiedzieć: „Wiesz co, bo Ty masz tu to, pokaż zęby, daj zajrzeć, masz taką wadę” – dodała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram

Następny artykuł