Magdalena Frąckowiak zniknęła? Żródło: facebook.com Magdalena Frackowiak

Magdalena Frąckowiak zniknęła?

20 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Magdalena Frąckowiak szybko zdobyła międzynarodową sławę jako modelka. W 2019 roku jednak zaskoczyła fanów nagłą o decyzją o zniknięciu, a z sieci zniknęły jej social media. Co się stało?

Magdalena Frąckowiak we wrześniu 2019 roku przekazała fanom niepokojącą wiadomość. Zdecydowała się na powiększenie biustu innowacyjną metodą. Została ostrzyknięta nową substancją, która miała odpowiadać za konturowanie ciała, a w efekcie powiększyć piersi.

Okazało się jednak, że ta sama substancja może powodować gnicie tkanek. Modelka zdecydowała się na usunięcie preparatu z ciała, a piersi ostatecznie powiększyła bezpieczniejszą metodą.

- Przez lata byłam chora. Nie wiedziałam, że powoli umieram od środka. Per Hedén wykonał bardzo skomplikowaną operację, która trwała 5 godzin (…) Nie jestem religijną osobą, ale dosłownie byłam dotknięta ręką Boga – wyznała.

Być może to wydarzenie sprawiło, że Magdalena Frąckowiak postanowiła w 2019 wyjechać do klasztoru w Nepalu. Chciała się tam oddać studiowaniu buddyzmu i medytacji. Na swoich social mediach dokładnie opisała, co będzie robić.

- Musisz uczestniczyć we wszystkich sesjach i przebywać na terenie klasztoru przez cały kurs. Nie możesz śpiewać, słuchać muzyki, uprawiać jogi, ćwiczyć, a nawet wypoczywać w ogrodzie – napisała w języku angielskim.

Zadeklarowała, że nie może się doczekać pięknej podróży. Po miesiącu planowała powrót do swoich zwykłych zajęć.

- Żadnego zabijania, nawet komara czy mrówki, więc staraj się chodzić, patrząc pod nogi – napisała także.

Ten czas postanowiła przeznaczyć jedynie na rozwój swojej duchowości, a z sieci zniknęły jej social media. Wierzyła, że dzięki wyjazdowi odzyska równowagę oraz spokój.

Dziś jest ponownie obecna na Instagramie, gdzie regularnie pokazuje swoje najnowsze zdjęcia. Fani nie przestali jej wspierać ani na chwilę, a powrót modelki do mediów społecznościowych z pewnością był dla nich wspaniałą wiadomością.

Następny artykuł