Magdalena Ogórek Żródło: eastnews & kkatny

Posłanka Lewicy nazwała Magdalenę Ogórek "uroczą blondynką". Wszystko poszło na żywo

16 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Magdalena Ogórek kontra Anita Kucharska-Dziedzic. Panie wdały się w słowną przepychankę na antenie TVP. Posłanka nawiązała do zmiany poglądów politycznych prezenterki. W słowach dotyczących przeszłości Magdaleny Ogórek określiła ją mianem “uroczej blondynki”, co w tym przypadku z pewnością nie stanowiło żadnego komplementu.

  • Starcie Magdaleny Ogórek i Anity Kucharskiej-Dziedzic
  • Słowna przepychanka dotyczyła politycznej przeszłości obecnej prezenterki TVP
  • Nagranie z rozmowy szybko obiegło Internet

Okazją do ostrej wymiany zdań między Magdaleną Ogórek a Anitą Kucharską-Dziedzic okazały się ostatnie polityczne zawirowania dotyczące KO i ugrupowania Szymona Hołowni “Polska 2050”. Przypomnijmy, że ostatnio do działań byłego prezentera TVN, a niedawnego kandydata na prezydenta naszego kraju, przyłączyły się takie postacie polskiej sceny politycznej jak Joanna Mucha czy Paulina Henning-Kolska.

Magdalena Ogórek w starciu z posłanką Lewicy

15 lutego Magdalena Ogórek w programie “Minęła 20.” gościła kilku polityków, celem przeprowadzenia rozmowy na temat zmian w szeregach ugrupowania “Polska 2050”. Wśród nich znalazła się Anita Kucharska-Dziedzic z Lewicy. Tematem debaty były także wyniki notowań sondażowych, które to Magdalena Ogórek postanowiła przytoczyć.

- No jak by nie czarować rzeczywistości, PiS rządzi - oceniła prowadząca, powołując się na wynik ostatniego sondażu CBOS, według którego Lewica plasuje się obecnie pod progiem wyborczym.

Wypowiedź Magdaleny Ogórek skłoniła Anitę Kucharską-Dziedzic do wypomnienia prezenterce jej politycznych, przeszłych powiązań. Choć obecna prezenterka TVP dziś opowiada się za Prawem i Sprawiedliwością, w 2015 roku kandydowała w wyborach prezydenckich z ramienia SLD. Właśnie do tego transferu politycznego postanowiła nawiązać posłanka Lewicy.

Marta Manowska skrytykowana przez widzów Marta Manowska skrytykowana przez widzów "Sanatorium miłości". Poszło o rozmowę z Andrzejem, prezenterka odpowiedziałaCzytaj dalej

- PiS rządzi wciąż, a czy Lewica jest pod progiem wyborczym czy nie... Być może znajdą się panie, które z Lewicy chętnie, radośnie, wzorem pewnej przeuroczej blondynki przejdą do PiS-u - wybrzmiał komentarz Anity Kucharskiej-Dziedzic do wyników badań CBOS.

Kąśliwe nawiązanie nie zakończyło ostrej wymiany zdań. Magdalena Ogórek dopytała bowiem, kogo konkretnie posłanka miała na myśli, mówiąc o “uroczej blondynce”. Anita Kucharska-Dziedzic nie przyznała tego jednak otwarcie.

- Pani redaktor, myślę, że pani doskonale wie, jak się zmienia poglądy - odparła.

Internauci reagują na słowne przepychanki

Nagranie z niedawnego wydania “Minęła 20.” szybko obiegło Internet. Wycinek programu pojawił się między innymi na Twitterze. Uwadze komentujących nie umknęła reakcja Magdaleny Ogórek, która najwyraźniej przejęła się docinkami ze strony posłanki.

- Oj zabolało chyba - zauważa jedna z rozpowszechniających nagranie w sieci internautek.

Magdalena Ogórek współpracuje z Telewizją Polską od 2016 roku. Została wówczas współprowadzącą program “W tyle wizji” emitowanym na TVP Info. Od kilku lat mogą ją usłyszeć również słuchacze Radia Opole i Radia Koszalin.

MOgórek

Źródło: Instagram.com/magdalena.ogorek

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Radio Zet, Plotek, RMF 24, WirtualneMedia

Następny artykuł