Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zdradzili imię dziecka. Oryginalny wybór

8 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak niedawno ujawnili, że spodziewają się chłopca. Teraz poinformowali, jak zamierzają dać mu na imię. W Polsce nie jest zbyt popularne, ale nosi je sporo sławnych piłkarzy.

  • Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się syna
  • Para zdradziła, jakie imię wybrała dla dziecka
  • Jakub Rzeźniczak poinformował, jak jego partnerka przechodzi ciążę

Magdalena Stępień, uczestniczka piątej edycji programu “Top Model” oraz Jakub Rzeźniczak, obrońca Wisły Płock spodziewają się dziecka. Wiemy, jakie imię otrzyma ich synek.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak oczekują dziecka

O tym, że para spodziewa się dziecka, dowiedzieliśmy się już pod koniec grudnia. Wówczas Magdalena i Jakub umieścili w mediach społecznościowych zdjęcia z fotografią z badania USG. Internauci nie mogli przeoczyć też krągłości przyszłej mamy.

“Nie ma nic piękniejszego jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach. Dziękuję Ci Madziu. Jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę chociaż w sumie już jesteśmy” - napisał na Instagramie obrońca Wisły Płock.

Podekscytowana była też sama Magdalena Stępień, która napisała:

W W "M jak miłość" grała dziewczynę Pawła Zduńskiego. Dziś Joanna Sydor onieśmiela fanów odważnymi kadramiCzytaj dalej

“Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego końca roku. Owoc naszej miłości jest w drodze. Jesteśmy wdzięczni Bogu za nasz ,"mały" WIELKI CUD”.

Imię dla syna

Para z radością poinformowała fanów, że spodziewają się syna. Zaledwie kilka dni później media obiegła informacja, jakie imię wybrali dla dziecka. W wywiadzie dla programu “Dzień dobry TVN” zdradzili, że dadzą synowi na imię Oliwer.

Ciekawe jest to, że takie imię nosi wielu sławnych piłkarzy, takich jak: Olivier Dacourt, Olivier Giroud, Olivier Thomert, Oliver Bierhoff, Oliver Kahn czy Oliver Neuville.

Partner Magdaleny Stępień w programie poinformował też, że w pierwszym trymestrze miała tzw. ciążowe humory.

- Udało nam się to wytrzymać. Jakoś przeżyłem te wszystkie przytyki i lekkie ataki - opowiedział ze śmiechem.

- To prawda, bardzo mnie wspierał. Nie mogę powiedzieć złego zdania - potwierdziła Magda Stępień.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: gala.pl / dziendobry.tvn.pl

Następny artykuł