Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Magdalena Stużyńska nagle zniknęła z social mediów. Powodów jej nieobecności było kilka

9 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Nagłe zniknięcie Magdaleny Stużyńskiej z social mediów mocno zaniepokoiło jej fanów. W końcu aktorka opublikowała post, w którym wyjaśniła, dlaczego tak mocno ograniczyła swoją aktywność. Nawiązała między innymi do pandemii koronawirusa.

  • Widzowie pokochali Magdalenę Stużyńską za rolę Anki w „Przyjaciółkach”
  • Gdy aktorka nagle zniknęła z social mediów, fani byli zaniepokojeni
  • W najnowszym poście Stużyńska wyjaśniła im powody swojej nieobecności
  • „Jakoś nie umiem odnaleźć się w social mediach w tym dziwnym czasie” – napisała.

Magdalena Stużyńska – podobnie jak inni artyści na całym świecie – dbają o stały kontakt ze swoimi fanami. W tym celu aktywnie korzystają z social mediów, w których dzielą się wydarzeniami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Na profilu serialowej Anki dawno jednak nic się nie pojawiało.

Dlaczego Magdalena Stużyńska zniknęła z social mediów?

Choć na swoim koncie Magdalena Stużyńska ma już kilkadziesiąt produkcji, widzowie najbardziej kojarzą ją z postacią Anki, w którą ta wciela się w serialu „Przyjaciółki”. Rola przyniosła aktorce sporą popularność, a co za tym idzie – dużo większe grono fanów, którzy ostatnio coraz bardziej zaczęli się o nią martwić. 46-latka postanowiła ich uspokoić.

- Bardzo się wzruszyłam, ale też uśmiechnęłam do Was, gdy zaniepokojone pytałyście, co się ze mną dzieje i co się dzieje z moją bohaterką Anką, dlaczego nie było mnie na nagraniu. Czuję się w obowiązku Was uspokoić, że wszystko jest w porządku – napisała Stużyńska w najnowszym poście na Instagramie.

Aktorka otwarcie zwierzyła się sympatykom i opisała, dlaczego postanowiła ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Jak stwierdziła, głównym powodem, który ciągnął za sobą kilka mniejszych, była pandemia koronawirusa.

Robert Lewandowski złożył życzenia siostrze. Fani od razu zauważyli ogromne podobieństwoRobert Lewandowski złożył życzenia siostrze. Fani od razu zauważyli ogromne podobieństwoCzytaj dalej

- Ostatnio zaniedbałam swoje konto na instagramie. Jakoś nie umiem odnaleźć się w social mediach w tym dziwnym czasie – no bo o czym teraz pisać? Nie chcę ani siebie ani Was pogrążać w pesymistycznych przemyśleniach, nie potrafię też, choć bardzo bym chciała, znaleźć słów otuchy dla tych, którzy stracili bliskich, pracę, poczucie bezpieczeństwa – wyznała.

Magdalena Stużyńska zdradziła, że znała kilka osób, którym nie udało się pokonać wirusa wywołującego COVID-19, a to nie nastraja jej entuzjastycznie. Zapewniła jednak, że pandemiczna rzeczywistość nie pozbawiła jej pracy, dzięki czemu może brać udział w nagraniach do najnowszych odcinków „Przyjaciółek”. Nowy sezon ma pojawić się na ekranach telewizorów już niebawem.

- Oczywiście doceniam to, co jest i to, co mam. Mam pracę na przykład. W dodatku lubię ją bardzo. (…) Anka będzie w kolejnym sezonie cała i zdrowa, choć – jak to u Anki – nie zawsze wszystko będzie się układało pomyślnie. Już dziś zapraszam Was do Polsatu na pierwszy odcinek kolejnego sezonu w pierwszy czwartkowy wieczór marca – dodała.

Szczere wyznanie aktorki bardzo ucieszyło jej fanów, którzy już nie potrafią doczekać się kolejnego sezonu „Przyjaciółek” z jej udziałem. W komentarzach wielu z nich nie ukrywało tez, że post aktorki pozwolił im odetchnąć z ulgą.

- Uff! Dziękuję za ten post – napisała jednak z sympatyczek.

- Ślicznie Pani wygląda, dobrze Panią widzieć, wiele radosnych chwil – dodała kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł