Magia nagości Żródło: kadr z porgramu "Magida nagości"/ Player.pl

Ruszyły castingi do "Magii nagości". Uczestnicy wystąpią bez ubrań

13 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Telewidzowie odliczają dni do premiery polskiej wersji programu “Naked Attraction”, czyli “Magii nagości”. Produkcja, która wzbudza ogromne kontrowersje, będzie dostępna na Zoom TV. Na czym polega to wyjątkowe show?

  • Rusza polska wersja kontrowersyjnego programu "Naked Attraction" - "Magia nagości"
  • Uczestnicy programu będą wybierać kandydata lub kandydatkę wyłącznie na podstawie wyglądu ich nagich ciał
  • Castingi do programu już ruszyły

- "Magia nagości. Polska" to niezwykły show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich… nagich ciał” - czytamy w opisie programu na Facebooku.

To program, który z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród widzów. Czy znajdą się chętni na to, by wystąpić jako jego uczestnik?

"Magia nagości” - czego się spodziewać?

Właśnie rozpoczęły się castingi do produkcji “Magia nagości”. Show to pewnego rodzaju eksperyment społeczny. Polega on na tym, że uczestnicy mają wybierać kandydata lub kandydatkę wyłącznie na podstawie wyglądu ich nagich ciał.

Tomasz Stockinger wyznał, jakie relacje łączyły go z Anną Dymną. Tomasz Stockinger wyznał, jakie relacje łączyły go z Anną Dymną. "Była między nami chemia"Czytaj dalej

Program ma odpowiedzieć na pytanie, czy podczas wyboru partnera zwracamy uwagę tylko na wizerunek fizyczny. Produkcja ma być zaprzeczeniem programu “Love is blind”. Ten zakładał, że zakochanie się w sobie jest możliwe, nawet jeśli nie widzimy obiektu swoich westchnień.

Portal wirtualnemedia.pl ustalił, że polską wersją produkcji zajmie się stacja Zoom TV. Jest to jeden z najdroższych programów tego kanału. Na pierwsze odcinki widzowie mogą liczyć już wiosną.

Program tylko dla dorosłych

- Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich - skomentował dyrektor programowy Zoom TV Rafał Freyer w rozmowie z portalem.

Program „Magia nagości” będzie przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych. Telewidzowie będą mogli zobaczyć dwanaście 45-minutowych odcinków. Castingi już się zaczęły.

- Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność - poinformował.

Zgłoszenia można wysyłać na adres casting@magianagoscipolska.pl.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pudelek.pl / facebook.com/magianagoscipolska

Następny artykuł