Maja Ostaszewska o relacji partnera z byłą żoną Żródło: Instagram.com/ostaszewskamaja_official

Ostaszewska ciepło o przyjaźni partnera z byłą żoną. „Oni stanowią idealny tandem i dobrze się uzupełniają”

20 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Partner Mai Ostaszewskiej współpracuje i przyjaźni się ze swoją byłą żoną. Relacja Michała Englerta i Małgorzaty Szumowskiej w ogóle nie przeszkadza znanej aktorce. Ostaszewska udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu „Pani”. Podczas rozmowy przyznała, że sama bardzo lubi byłą żonę partnera.

  • Maja Ostaszewska i Michał Englert są razem od 15 lat
  • Para doczekała się dwójki dzieci – Franciszka i Janiny
  • Zanim reżyser związał się z aktorką, był mężem Małgorzaty Szumowskiej
  • Byli małżonkowie wciąż się przyjaźnią i pracują nad wspólnymi projektami
  • „Oni stanowią idealny tandem i dobrze się uzupełniają” – powiedziała Ostaszewska dla magazynu „Pani”.

Od piętnastu lat Maja Ostaszewska wiedzie szczęśliwe życie u boku reżysera Michała Englerta. O wzlotach i upadkach w związku, a także relacji partnera z jego byłą żoną aktorka opowiedziała w rozmowie dla magazynu „Pani”.

Maja Ostaszewska o ukochanym i jego byłej żonie

Michał Englert od lat związany jest z Mają Ostaszewską. Wcześniej reżyser żył u boku Małgorzaty Szumowskiej, która dziś jest już jego byłą żoną. Oboje utrzymują jednak regularny kontakt – zarówno prywatny, jak i zawodowy. Na początku sierpnia oficjalnie potwierdzono, że film „Śniegu już nigdy nie będzie” w reżyserii Michała Englerta i Małgorzaty Szumowskiej został nominowany do Oscara 2021.

Wspólnym dziełem reżyserów jest także film „Body/Ciało” z 2015 roku. Co ciekawe, jedną z głównych ról zagrała w nim Maja Ostaszewska. Aktorka chętnie podjęła się współpracy z ukochanym, a także jego byłą żoną. W wywiadzie dla „Pani” zdradziła, że relacja byłych małżonków zupełnie jej nie przeszkadza.

- Oni stanowią idealny tandem i dobrze się uzupełniają. Oboje są bardzo niezależni, nie chcą nikomu się przypodobać, idą swoją drogą. Od lat współpracują z grupą przyjaciół, tworząc twórczą wspólnotę – powiedziała.

Aleksander Kwaśniewski o zarażeniu COVID-19. „Skutki tej choroby będziemy odczuwać jeszcze bardzo długo”Aleksander Kwaśniewski o zarażeniu COVID-19. „Skutki tej choroby będziemy odczuwać jeszcze bardzo długo”Czytaj dalej

Co więcej, aktorka nie tylko akceptuje relację partnera i jego byłej żony, ale sama też przyjaźni się z kobietą. Małgorzata Szumowska jest w jej opinii osobą szczerą i bezpośrednią. Właśnie za to ceni ją aktorka.

- Poznałyśmy się jeszcze jako nastolatki. Małgośka ma bardzo silną, przywódczą osobowość i jest bardzo bezpośrednia. Nie obgaduje, nie knuje za plecami; jeśli coś do kogoś ma, to wali prosto z mostu. To może być przykre, ale ja bardzo cenię taką szczerość. Prywatnie przyjaźnimy się i rozumiemy – przyznała.

Związek z 15-letnim stażem

Podczas wywiadu z Mają Ostaszewską nie zabrakło także szczerych słów dotyczących jej związku z Michałem Englertem. Aktorka przyznała, że nie zawsze było między idealnie, jednak po upadkach, zawsze przychodziły wzloty. Para żyje ze sobą kilkanaście lat i wraz z dziećmi tworzy szczęśliwą rodzinę.

- Piętnaście lat wspólnego życia z Michałem, dom, który tworzymy z dwójką naszych dzieci, to dla mnie wielka wartość. Przechodziliśmy różne wzloty i upadki, chwile euforyczne i trudne, ale nadal mamy się dobrze, nie wypaliliśmy się – dodała.

Kim jest partner Mai Ostaszewskiej?

Michał Englert urodził się 4 maja 1975 roku. Jest absolwentem Wydziału Operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na jego koncie znaleźć można takie filmy jak „Ślepnąc od świateł”, „Twarz”, „W domu” czy „Body/Ciało”.

Prywatnie Michał Englert jest synem reżysera Macieja Englerta i aktorki Marty Lipińskiej. Z ukochaną Mają Ostaszewską doczekał się dwójki dzieci – Franciszka i Janiny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Radio Zet

Następny artykuł