Małgorzata Kożuchowska - co łączy jej tatę z Tadeuszem Rydzykiem? Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 14.11.2019 Uroczysta premiera filmu Proceder n/z: KOZUCHOWSKA MALGORZATA

Co łączy tatę Małgorzaty Kożuchowskiej i Tadeusza Rydzyka?

24 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z tatą. Mężczyzna, który dziś unika mediów, kiedyś gościł w nich znacznie częściej. Leszek Kożuchowski współpracował z Tadeuszem Rydzykiem. Jego córka miała w związku z tym wiele nieprzyjemności.

Z okazji Dnia Babci Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciami swojej ukochanej seniorki. Nie zapomniała też o następującym dzień później święcie wszystkich dziadków. Tym razem głównym bohaterem opublikowanych przez nią fotografii stał się Leszek Kożuchowski.

Małgorzata Kożuchowska złożyła życzenia dziadkom

Leszek Kożuchowski jest nie tylko ojcem znanej aktorki, ale także dziadkiem jej 6-letniego syna Jana Franciszka. Córka złożyła mu życzenia, do których dołączyła ich wspólną fotografię. Korzystając z okazji, zwróciła się do wszystkich seniorów, którzy 22 stycznia obchodzili swoje święto.

- Dziadek Leszek – mój tata i dziadek Jasia. Wszystkim dziadkom z okazji ich święta życzenia zdrowia, pociech z wnuków i życiowej energii do spełniania marzeń! Kochamy Was – napisała.

Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej. Co łączy go z Tadeuszem Rydzykiem?

Wspólne zdjęcie Małgorzaty i Leszka Kożuchowskich skłoniło media do przypomnienia kilku informacji z życia ojca aktorki. Jak zaznaczył Super Express, mężczyzna pracował niegdyś u boku Tadeusza Rydzyka.

Siostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamySiostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamyCzytaj dalej

Leszek Kożuchowski miał w przeszłości o wiele większe powiązanie z mediami niż dzisiaj. Pracował bowiem w Radiu Maryja, w którym prowadził cotygodniowy program „Porady Ekologa”. Przypomnijmy, że od 1991 roku stanowisko dyrektora rozgłośni zajmuje redemptorysta, Tadeusz Rydzyk.

Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej miał także pracować w innych jednostkach medialnych dowodzonych przez duchownego. Ponadto zasiadał w radzie toruńskiej uczelni. Wszystko to składało się na kłopoty, z którymi musiała zmierzyć się popularna aktorka.

Informacje o powiązaniach Leszka Kożuchowskiego i Tadeusza Rydzyka szybko obiegły środowisko filmowe, w którym znany duchowny nie cieszy się dobrą opinią. Niedługo później wiele osób zaczęło kierować w stronę gwiazdy „Rodzinki.pl” nieprzyjemne komentarze.

Małgorzacie Kożuchowskiej przypisano między innymi cytat, którego treść była pełna poparcia dla działań Tadeusza Ryzyka. Jak się później okazało, artystka nigdy nie wypowiedziała tych słów. Informacja, która zdążyła obiec internet, została sprostowana.

- Całym sercem i swym talentem aktorskim wspieram o. Tadeusza Rydzyka. Bo Europa bez Boga to jak studnia na pustyni bez wody – tak brzmiał ówczesny fake news.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, WP Kobieta, Instagram

Następny artykuł