Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Małgorzata Rozenek opowiedziała, jak została zatrzymana przez policję. Wszystko przez niewłaściwą jazdę na rowerze

8 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Małgorzata Rozenek opowiedziała o nieprzyjemnym spotkaniu z policją. Gwiazda nowego formatu “Rozenek cudnie chudnie” została upomniana przez przedstawicieli polskiego prawa z powodu niewłaściwej jazdy na rowerze. Celebrytka miała bowiem trudności z rozeznaniem się w aktualnych przepisach.

  • Niedawno stacja TVN Style wyemitowała pierwszy odcinek nowego formatu “Rozenek cudnie chudnie”
  • W sieci zawrzało nieprzychylnych komentarzy
  • W jednym z odcinków celebrytka opowiedziała o spotkaniu z policją

Małgorzata Rozenek otrzymała reprymendę od polskiej policji. Jak się okazuje, celebrytka uwielbia jeździć w wolnych chwilach na rowerze i to właśnie ten środek transportu wybiera do załatwienia sprawunków na mieście. Niestety w jej przypadku podobne praktyki kończyły się pogawędkami z przedstawicielem prawa, o czym opowiedziała na łamach programu “Rozenek cudnie chudnie”.

Wystartował nowy program Małgorzaty Rozenek

Wraz z początkiem lutego telewidzowie mieli okazję zapoznać się z nowym formatem TVN, którego gwiazdą została Małgorzata Rozenek. Widzom TVN Style przedstawiono program “Rozenek cudnie chudnie”. W każdym odcinku kamera śledzi zmagania celebrytki usiłującej powrócić do formy po ciąży.

Tym sposobem widzowie TVN Style mają okazje zobaczyć, jak Małgorzata Rozenek próbuje nowych sposobów na pozbycie się dodatkowych kilogramów. Jej cel to utrata 30 kilogramów - właśnie tyle przybrała, nosząc pod sercem trzecie dziecko, syna Henryka.

Produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem wśród telewidzów, po emisji pierwszego odcinka w sieci zawrzało od komentarzy. Tym razem nie zabrakło także słów krytyki. Niektórzy z komentujących zarzucali, że Małgorzata Rozenek promuje niesłużące zdrowiu zapędy postaci polskiego show-biznesu do dążenia do doskonałości.

Nie żyje polski aktor Michał Szewczyk. Grał m.in. w Nie żyje polski aktor Michał Szewczyk. Grał m.in. w "Klanie" i "Na Wspólnej"Czytaj dalej

Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć na falę krytyki, do czego użyła mediów społecznościowych. Na Instastories celebrytka wyjaśniła, że program miał na celu pokazać Polkom, że powrót do formy po urodzeniu dziecka jest osiągalny, a panie nie powinny czuć się z podobnymi pragnieniami źle.

- Dziękuję za świetny wynik oglądalności, ale ten program nie powstał do robienia wyników (...). Chcieliśmy pokazać kobietom, że jeżeli chcą wrócić do formy, to nie muszą się czuć winne. Ja wiem, że znajdzie się wokół was sporo osób, które będą was do tego zniechęcać - koleżanek czy mediów, które próbują wam wmówić, że nadwaga wcale nie jest niezdrowa. Dziewczyny, nie słuchajcie nikogo i róbcie tak, jak uważacie - mówiła Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek o bliskim spotkaniu z policją

W najnowszym odcinku “Rozenek cudnie chudnie” gwiazda formatu przytoczyła historię z jazdą na rowerze w tle. Małgorzata Rozenek wyjaśniła, że jednoślad to jej ukochana forma transportu. Niestety z gorącą miłością do rowerów niekoniecznie idzie w parze umiejętność ich właściwego użytkowania w przestrzeni.

-Bardzo pokochałam rower. (…) Staram się załatwiać wszystkie sprawy na rowerze. Niezależnie od pogody. Ja po prostu, jak powiedział to mój mąż, że jeżeli, ktoś uważa, że jestem złym kierowcą, to znaczy, że nie widział mnie na rowerze - przyznaje celebrytka.

Żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej wspomina, że z powodu jej niewłaściwych wyborów zbierała reprymendę od funkcjonariusza policji więcej, niż jeden raz. Problematyczny okazał się wybór samej drogi, po której poruszała się Małgorzata Rozenek.

- Ale ja uwielbiam jeździć. Szczególnie po takich ładnych uliczkach. Gorzej, jak już przejdę na ulicę. Kiedyś mnie nawet policjant zatrzymał. Najpierw dostałam reprymendę, że jeżdżę po chodniku, bo podobno nie wolno, a potem pan policjant dał mi reprymendę, że jeżdżę po ulicy. Tam, gdzie nie ma ścieżek rowerowych, trzeba jeździć po chodniku, no to jest takie wiesz, ciągle źle - opowiadała celebrytka.

Instagram 8

Źródło: instagram.com/m_rozenek

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Onet, Instagram

Następny artykuł