Małgorzata Rozenek z dziećmi Żródło: eastnews & TRICOLORS

14-letni syn Małgorzaty Rozenek sam zaprojektował i uszył sobie spodnie. Efektem pochwalił się na Instagramie

19 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Małgorzata Rozenek ma powód do dumy. Jej nastoletni, pomysłowy syn sam zaprojektował i uszył element własnej garderoby - spodnie. 14-letni Stanisław pochwalił się efektami swoich starań na Instagramie. W komentarzach pod instagramową wrzutką nie zabrakło słów zachwytu od jego opiekunów.

  • Prywatnie Małgorzata Rozenek jest matką trójki dzieci
  • 14-letni syn prezenterki ma smykałkę do projektowania mody
  • Ostatnio pochwalił się najnowszą kreacją w sieci
  • Opiekunowie nie omieszkali docenić jego starań

Małgorzata Rozenek, żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, doczekała się łącznie trójki dzieci - chłopców Stanisława, Tadeusza i Henryka. Stanisław i Tadeusz urodzili się, gdy prezenterka była w poprzednim związku małżeńskim z aktorem Jackiem Rozenkiem; Henryk natomiast przyszedł na świat już po ślubie Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem. Ostatnio niemałej dumy przysporzyła “perfekcyjnej pani domu” najstarsza z pociech.

Syn Małgorzaty Rozenek chwali się talentem krawieckim

Pierwszy syn Małgorzaty Rozenek, Stanisław, przyszedł na świat w 2006 roku. Choć chłopak ma dopiero 14-lat, już teraz wyrabia sobie znakomity fach w ręku. Okazuje się, że niestraszne są mu ani igły, ani nożyczki.

W social mediach Stanisław Rozenek wielokrotnie przyznawał, że do zamiarów rozkręcenia kariery w modowym biznesie podchodzi poważnie. Przed nim wiele lat na zastanowienie się i wybranie właściwej życiowej ścieżki, lecz pomysłowy chłopak nie zamierza przez ten czas próżnować. Ostatnio mieli okazję przekonać się o tym obserwatorzy jego instagramowego profilu.

Syn Małgorzaty Rozenek właśnie zapoznał internautów ze swoim najnowszym dziełem. Utalentowany chłopak samodzielnie zaprojektował, a następnie uszył, stylowe spodnie. Wykorzystał w tym celu czarno-biały materiał w kratę.

Słynna piosenkarka przeszła 3 udary i zawał. Usłyszała od lekarza porażające słowaSłynna piosenkarka przeszła 3 udary i zawał. Usłyszała od lekarza porażające słowaCzytaj dalej

- Mój projekt spodni unisex do połowy łydki, które później sam uszyłem - pochwalił się w sieci.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostawili na profilu Stanisława miłe komentarze

Nic dziwnego, że zachwycona talentem syna Małgorzata Rozenek nie omieszkała skomentować jego pracy. Dumna mama nie ma wątpliwości co do tego, że w jej dorastającym dziecku drzemią zaskakujące pokłady kreatywności.

- Staś pięknie wyszło. Masz wielki talent - napisała Małgorzata Rozenek.

Wysiłków syna swojej małżonki nie zapomniał docenić również Radosław Majdan. Media wspominają o tym, że były reprezentant Polski w piłce nożnej szybko złapał ze starszymi pociechami Małgorzaty Rozenek świetny kontakt. Dobre relacje mają być obustronne, chłopcy również zaakceptowali nowego partnera matki. Lepiej, żeby młody Stanisław już szykował kolejne porcje materiału - jego ojczym zapowiedział, że zamówi u niego strój na wyjątkowe okazje.

- Stasiu, muszę zamówić u Ciebie garnitur. Spodnie wyszły naprawdę extra - skomentował Radosław Majdan.

SR 1

SR 1Źródło: instagram.com/s_rozenek

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Plejada, Instagram, Mamotoja

Następny artykuł